Tamara Eklston: Tata me je naučio da se cenjkam i da budem štedljiv

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Tamara Eklston: Tata me je naučio da se cenjkam i da budem štedljiva


L.L.A. |



Tamara Eklston, ćerka Bernija i Slavice Eklston,često je na meti kritičara zbog svog raskošnog načina života, ali ona tvrdi da je veoma štedljiva, te da je to osobina koju je nasledila od svog oca.

226093_tamara-foto-afp_f.jpg


Berni Eklston poznat je kao velika cicija, a svoje kćerke Tamaru i Petru često je kritikovao zbog rasipništva. Međuitim, Tamara tvrdi drugačije.


"Uveče isključujem grejanje i gasim vodu dok perem zube. Takođe, avionske karte kupujem puno ranije jer tako prođem jeftinije", izjavila je te dodala da ju je otac naučio kako da se cenjka u prodavnicama još kada je bila dete, a svoj poslednji auto kupila je po 20 odsto nižoj ceni upravo zahvaljujući ovoj veštini.

Starija kćerka čelnika Formule 1, koja je u vezi sa Omarom Kijamijem, nedavno je saznala da njen dečko ima kriminalni dosije, ali to nije uzdrmalo njihovu ljubav. Tamara je kao i ostatak javnosti mislila da je njen dragi broker, ali se ispostavilo da je zapravo kriminalac i nasilnik.

Omar Kijami (38) je bio 18 meseci u zatvoru zbog prodaje ukradenih satova, a osuđen je i zbog nasilničkog ponašanja. Kaznu iz 1994. godine je služio pod drugim imenom, a pravu istinu o sebi svojoj dragoj odlučio je da zataji iako je par već započeo zajednički život, a čak su razgovarali i o braku.

Kijami je "Dejli mejlu" potvrdio da su napisi o njegovoj kriminalnoj prošlosti istiniti: "To se dogodilo pre 18 godina, dok sam još bio klinac. Nekoliko školskih prijatelja znalo je za moju tadašnju finansijsku situaciju te su mi ponudili pet vrednih "Rolex" satova u pola cene. To mi se činilo kao tako dobra ideja pa sam je prihvatio. Sve što mogu reći je da sam bio mlad i jako glup", rekao je dečko Tamare Eklston.

Ova tajna nije poljuljala Omarovu i Tamarinu vezu.
"Omar mi je spomenuo da je napravio neku glupost dok je bio mlad. Nikad nisam vršila pritisak na njega i terala ga da mi kaže o čemu je reč, jer se očito radilo o nečemu na šta nije ponosan. Naravno, ne opravdavam njegove postupke, ali svi prave greške u mladosti", izjavila je Tamara.
 
Natrag
Top