Talk show ’Luda kuća’

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Rekla sam da je to jos jedna slika dobrog dela naseg drustva,ne nas u celini.A smece ce kopirati oni koji ce od istog zgrnuti pare dok god bude bilo morbidne radoznalosti da se takve gluposti gledaju.I sam si u jednom postu konstatovao da nisu nasi gadljivi na novac...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Rekla sam da je to jos jedna slika dobrog dela naseg drustva,ne nas u celini.A smece ce kopirati oni koji ce od istog zgrnuti pare dok god bude bilo morbidne radoznalosti da se takve gluposti gledaju.I sam si u jednom postu konstatovao da nisu nasi gadljivi na novac...
Da, određeni procenat svakog društva, države. Ljudi k'o ljudi, vole da zavire u tuđe "dvorište"-nema većeg zadovoljstva (primeri gluposti-VB i farma). I to ništa nije naš "proizvod", tako je svuda u svetu. Jer ne postoje glupi i pametni narodi (ne računam Amere, oni su van konkurencije! :)).
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
U ovom slucaju sam govorila o nasem drustvu jer mi je "pun kufer" svega toga sto nam druge zemlje serviraju.Svuda u svetu se ubijaju,drogiraju pa trebamo li time da se tesimo?
 
Natrag
Top