Takmičenje u skidanju grudnjaka?

Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
A, ti si odlikaš...:) Lepo, lepo...

Ne. Daj, ozbiljno. Ako neko i ne može da ga skine ona može da podigne ruke u vazduh i onda samo nežno povučeš gore grudnjak. Nije to baš tolika nuklearna fizika, mada oni sa duplom kopčom umeju da naprave mali, mali zastoj. . . :D ali ipak ne toliki da se "ohladimo" . . . par sekundi max.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ne. Daj, ozbiljno. Ako neko i ne može da ga skine ona može da podigne ruke u vazduh i onda samo nežno povučeš gore grudnjak. Nije to baš tolika nuklearna fizika, mada oni sa duplom kopčom umeju da naprave mali, mali zastoj. . . :D ali ipak ne toliki da se "ohladimo" . . . par sekundi max.
O, ne samo odlikaš i štreber već znanje primenjeno i u praksi. Vrlo sam zadovoljna, vrlo :blum3:...

Da ti kažem za neke muškarce grudnjak je nuklearna fizika u smislu nuklearne bombe - pojma nemaju kako da je iskoriste a da je ne aktiviraju... ti si više za biologiju, vidim...;)
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Kada je situacija poznata ja ga se na vreme rešim. Odem na tuširanje i izađem bez. A kada se desi nešto iznenada i neplanirano nekada se i ja spetljam oko tog otkopčavanja. Naročito je nezgodno u kolima.

Ma mogu ja bez njega ali se dešava da mi majica ili košulja iziritiraju bradavice pa mi se onda celi dan lepe razne budale koje misle da sam napaljena. Ne volim baš previše da izazivam pa ga zbog toga nosim.
 
Natrag
Top