Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nije mi problem da čuvam tajnu ili obavljam poverljive razgovore sa prijateljima ali pod uslovom da ni na koji način tako ne radim iza leđa neko drugom sebi bliskom licu
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Eto sad! Ako svi čuvamo tajne koje su nam poverene, kako se onda one jednom otkriju??? wacko2 Ili samo tajne koje se nama povere ostaju zauvek zakopane, a drugi ne znaju da čuvaju tajne?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Eto sad! Ako svi čuvamo tajne koje su nam poverene, kako se onda one jednom otkriju??? wacko2 Ili samo tajne koje se nama povere ostaju zauvek zakopane, a drugi ne znaju da čuvaju tajne?

Pa ne otkriju se baš sve... a možda o tome i pričaju samo oni kojima čuvanje tajni stvarno ne predstavlja problem. Oni koji nisu u stanju, mudro ćute. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa ne otkriju se baš sve... a možda o tome i pričaju samo oni kojima čuvanje tajni stvarno ne predstavlja problem. Oni koji nisu u stanju, mudro ćute. yes3
Ha-ha! Verujem da bi od 100 ljudi ovde 98 reklo da su baš oni ti koji čuvaju tajne i koji su sigurni! Lagimo po malo... :D
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Svaka tajna izadje na videlo, ne umem da ih cuvam, pa odmah napomenem onom ko hoce da mi ih poveri. Mislim da su tajne glupe, ali postoje stvari koje su intimne i ne bi ih rekao ni rodjenom bratu, po meni intima nije tajna.

Tajna vise nije tajna, ako je nekom kazete. Eto malo moje filozofije posto je glavna tema filozofija. Poz
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
892
Umete li da čuvate tajne?

Ako nešto znam, onda to znam. :)
Ali mrzim kad mi kažu: "Ovo nitko ne zna osim tebe", a zna bar još 10 ljudi! Čemu onda? :girl_mad:

Nije mi nikad bio problem čuvati tajne i, srećom, one nisu bile takve prirode da je njihova tajnost mogla biti opasna po nekoga.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Naravno da umem da sačuvam tajnu. I to mi ne stvara neko opterećenje.
Međutim, nema te tajne koja se ne otkrije na kraju. Pri tome, ne mislim da će je otkriti lice, kojem je ta tajna izrečena, već sticaj raznih okolnosti i situacija, može dovesti da neka tajna bude otkrivena, na ovaj ili onaj način...
 
Natrag
Top