Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
"Ništa nas ne čini usamljenima kao naše tajne".
Pol Turnije


Umete li da čuvate tajne? Da li vam to teško pada?
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Naravno da umem da čuvam tajne,ne pada mi teško da poverenu tajnu sačuvam,onaj ko mi se poveri za to znamo samo on/ona,ja i crna zemlja.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ne volim kad mi drugi povjeravaju svoje tajne. Ne radi toga što sumnjam u sebe, - nije mi problem čuvati tajnu, nego radi toga što ne znam kome je još osim mene takva tajna povjerena. Ako jednog dana ta tajna izađe na vidjelo, automatski bih se i ja našao među osumnjičenim.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ne volim kad mi drugi povjeravaju svoje tajne. Ne radi toga što sumnjam u sebe, - nije mi problem čuvati tajnu, nego radi toga što ne znam kome je još osim mene takva tajna povjerena. Ako jednog dana ta tajna izađe na vidjelo, automatski bih se i ja našao među osumnjičenim.

Slažem se upotpunosti iz ličnog iskustva koje verovatno imaju mnogi.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.664
тајне стварају мистификацију,мистификација ствара завере,завере стварају апсурд...
ни једна тајна не остане скривена,све се једног дана открије...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
тајне стварају мистификацију,мистификација ствара завере,завере стварају апсурд...
ни једна тајна не остане скривена,све се једног дана открије...


Da, kaže se tako, mada mislim da to nije tačno. Koliko je tajni zakopano i koliko će njih zauvijek to ostati, zna samo crna zemlja! Sve zavisi od čovjeka i njegovog karaktera. Ima ljudi koji tajnu zakopaju u sebi i nikada je nikome ne saopšte, a ima i onih koji jednostavno ne mogu tajnu nositi u sebi i naprosto je moraju nekome povjeriti. E, za takve tajne se uvijek sazna.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Naravno da umem da čuvam tajne.

Inače, što se mene tiče, kada neko oda tajnu, nema goreg osećaja.
 
Natrag
Top