Tad sam bio mlad.......

Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
"Sa 15 sam popio prvo pivo,a posle piva sam pio sve zivo,jer tad,tad sam bio mlad......."Eh ta stara dobra vremena......Da li se secate svog prvog iskustva sa alkoholom?Moj prvi docek Nove godine je bio i moj prvi susret sa alkoholom,imala sam 15 godina.Sta zna dete sta je alkohol? U 00:30 sam vec bila u krevetu,da vam ne pricam kako mi je bilo ujutru,uzas,:stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Iskreno ne sećam se, ali sigurno mi se piće nije ogadilo čim pijem i dalje...nije alkohol za svakoga :D
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
88
Uffff...mnogo mali, daj boze da sam bio 4-5 razred, kod ortakovog ujaka na svadbi!Napio sam se kao cep i to od bambusa, nisam ni znao sta je vino, samo znam da sam trazio caletu kljuceve od kola i da sam otisao da spavam!:beach:
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Tako negde i ja, oko 5 razreda pa nadalje, naravno u 5 sam samo ponekad pijuckao onako bzvz i onda je nekako preslo u naviku ;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Srednja skola,prva godina...Zvezda postala prvak Evrope,a drug i ja od 1,5 L vina napravismo haos u toaletu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Srednja škola, Zvezda izgubila od Meša u finalu Kupa Koraća...gađao daljinskim tv, trezan... onako iz zgloba... nije bila skupa popravka... moji hteli da me vode kod psihologa :dntknw: mladost-ludost... Sad čim vidim da nema nade menjam kanal...
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
65
Moje prvo iskustvo sa alkoholom je bilo u 16 godini,na rodjendanu kod mog kuma.nije bilo pivo ,vec votka!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Jutros boli glava od silnog piva popijenog sinoć a u isto vreme i dalje imam upalu trbušnjaka usled intezivnog vežbanja zadnjih dana...znači još sam mlad :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Misliš-baš baš napila ili kad sam probala?

Uh,kada se sjetim-imala sam samo 3 "brutalna" pijanstva kada nisam mogla da hodam i toliko mi je drago što sam izbacila alkohol iz života :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Srednja škola, Zvezda izgubila od Meša u finalu Kupa Koraća...gađao daljinskim tv, trezan... onako iz zgloba... nije bila skupa popravka... moji hteli da me vode kod psihologa :dntknw: mladost-ludost... Sad čim vidim da nema nade menjam kanal...

Ja da sam to uradio vodili bi me na Urgentni ne kod psihologa...:D
Prvo iskustvo sa alkoholom u kolicima ,prvo napijanje početak četvrte godine,punoletsvo,rakija i pivo....
 
Natrag
Top