tablet računar

Član
Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
7
Ako neko može da mi pomogne.

Radi se o tome da mi komjuter stacionarni ne vidi tablični kada ga uključim. Zapravo vidi ga kao kameru i ne mogu da prebacujem podatke s jednog na grugi kompjuter. Ima li neko ideju kako da rešim problem? Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
7
Pa preko kabla koji sam dobila uz tablični. Ranije sam mogla normalno da prenosim stvari, ali od kad je instaliran novi windows to mi se desilo.
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
7
Nisam ja instalirala, ali mislim da jesu svi drajveri instalirani, zato što sve radi osim ovoga. Zaprao kada sam povezala tablični on je rekao da ne prepoznaje šta je priključeno i pitao da li da nađe program na računaru, ja sam kliknula ok(uhvatio me je na brzinu :) ) i on je na kraju zaključio da je to kamera i od tad ga vidi samo kao kameru. verovatno sam ja nešto zeznula.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
49
a koji je stri a koji novi windows?
i da li si u stari instalirala drajver? i kako?
ili bolje: da li si uz tablet doila neki cd sa drajverima?
o kojem se tabletu radi?

samsung ima recimo aplikaciju kies koja ka se isntalira insalira i drajvere koji su potrebni za komunikaciju sa teelfonima, tabletima.
gotovo sigurno da i drugi proizvodjači imaju slične programe....

možeš da pokušaš i da u google otkucaš "<model tableta> adb driver" pa da vidiš da li ćeš dobiti nešto korisno
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
7
Oba windowsa su XP. Tablet računar nema drajvere tj. nema nikakav instalacioni disk. Marka je samsung GT-P3110. Rekoh već je sve dobro radilo do sada, bez ikakvog instalacionog diska, kao bilo koji USB.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
49
cudno. ne znam objasnjenj zasto se to desilo

probaj onda sa kies-om - najdi ga i instaliraj pa bi onda trebalo da ti instalira i drajvere za taj tablet.
 
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
282
Instaliraj Airdroid na tablet i tako ces moci da se konektujes na svoj PC, moraces samo da imas WiFi (Kucni)
 
Natrag
Top