Tablet PRESTIGIO MultiPad 2 7.0 Pro Duo 8GB

Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
61
U glavnom oko tehničkih stvari mi je sve jasno...ali za androide ništa jer do sada nisam imala ni jedan uredjaj koji ga podržava.

Zanima me samo da li je ovaj model u stanju da pušta filmove i da ubaci prevod kao odvojen fajl (bez dodatnog renderovanja i prelepljivanja prevoda na film, preko kompa)?

Takodje, da li postoji neki program za androide sličan torentu?

Hvala.
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Posedujem i koristim Prestigio MultiPad 5080 Pro, za sad može da emituje sve, čak i Torrent TV, m3u liste, m3u8 i ostale live stream protokole, podržava download sa Google play store, prezadovoljan sam do sada i radi savršeno dobro.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
U glavnom oko tehničkih stvari mi je sve jasno...ali za androide ništa jer do sada nisam imala ni jedan uredjaj koji ga podržava.

Zanima me samo da li je ovaj model u stanju da pušta filmove i da ubaci prevod kao odvojen fajl (bez dodatnog renderovanja i prelepljivanja prevoda na film, preko kompa)?

Takodje, da li postoji neki program za androide sličan torentu?

Hvala.
Имаш гомилу програма за андроид.
Инсталирај bs player, он ти омогућава убацивање титлова исто као на компу.
Такође, скини utorrent за андроид и скидај филмове као на компу.
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
mx player, film i titl moraju imati isti naziv i stavi ih u isti folder, player će automatski pokrenuti titl, imam prestigio 3970b, i nemam problema sa ovim playerom, besplatan je
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
bs player је боља опција јер има опцију тражења титлова не нету тако да нема потребе за посебним тражењем титлова. Довољно је пустити филм и аутоматска претрага за титловима креће. Треба само поставити српски језик.
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
61
Hvala vam puno, sad znam da neću promašiti kupovinom jer bi taj tablet trebao neko vreme da posluži kao kakva takva zamena za PC.
 
Natrag
Top