Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Sygic.Car.Navigation.15.2.1 sad sam ubacio na tablet radi bez greške i stavio sam najnovije Here mape 2016.30 i nisam mjenjao liniju i rade mape uredno
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic Car 15.3.1 build 94
SygicInCar posebno je optimizovan za rad sa car’s built-in in-dash sistemom i tipke dashboard/steering-wheel.
Sygic navigacija radi na Android uređajima i spaja se sa kontrolnom pločom vašeg automobila putem MirrorLink®.
Samo povežite svoj pametni telefon sa sistemom automobila putem USB kabla, i spremni ste za
upotrebu.
01-car-navi-660x350-c.jpg


Radi sa v9 mapama - (TomTom/HERE).
Sa aplikacijom ne mozete skinuti mape i content.
Mape skinite sa v9 Downloaderom -

Sygic PC maps downloader

Apk + base folder
Kod:
https://1fichier.com/?tccnogr85n

Za HERE maps u - content.info, promijenite ovu liniju -
speedcam=SCDB:WORLD:2020.03,SCDB:NAMERICA:2020.03,SCDB:MEA:2020.03
maps=NT:WORLD:2020.03,NT:NAMERICA:2020.03,NT:MEA:2020.03
 
Učlanjen(a)
07.02.2011
Poruka
6
Instalirao na LG G4 HERE mape i sve ok. Hvala #nenadsenn :):):)
Probao preko Mirrorlinka-a na autu, sve lepo radi.
Nego, Grčka je baš siromašna sa nazivima ulica i POI. Posebno ostrva. Ima li leka za to?
 
Učlanjen(a)
07.02.2011
Poruka
6
Ipak sam napravio grešku kod prethodnog posta, pošto navigaciju nisam pokretao kada je preko Mirrorlinka prenesem na auto, već sam prebrzo zaključio da radi zato što mi je na računaru auta pokazao ikonicu Sygic.
Naime, navigacija radi ako se samo pokrene na telefonu. Ali, ako se prenese putem Mirrorlinka na računar auta, izbacuje poruku: MESSAGE.CONNECTIVITY.DISSABLED. Inače, verzija koju sam skinuo preko Play-a (gde imaš 7 dana premium) je radila savršeno preko Mirrorlinka. Pomoć?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
6
Bilo bi lepo kada bi ste postavili neku skockanu veziju SygicInCar, za one koji ne uspevaju da je pokrenu ni na telefon...Kod mene nece, pa nece, mozda je u pitanju tel koji nije rutovan?

Unapred zahvalan
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic Car 15.4.0

SygicInCar posebno je optimizovan za rad sa car’s built-in in-dash sistemom i tipke dashboard/steering-wheel.
Sygic navigacija radi na Android uređajima i spaja se sa kontrolnom pločom vašeg automobila putem MirrorLink®.
Samo povežite svoj pametni telefon sa sistemom automobila putem USB kabla, i spremni ste za
upotrebu.
01-car-navi-660x350-c.jpg


Uputstvo
- Ako nemate, preuzmite mape samo sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Dodajte svoje fajlove (glas SygicInCar/Res/voices, rute, itd)
- Instalirati apk

Apk + base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic Car 15.5.0

SygicInCar posebno je optimizovan za rad sa car’s built-in in-dash sistemom i tipke dashboard/steering-wheel.
Sygic navigacija radi na Android uređajima i spaja se sa kontrolnom pločom vašeg automobila putem MirrorLink®.
Samo povežite svoj pametni telefon sa sistemom automobila putem USB kabla, i spremni ste za upotrebu.
01-car-navi-660x350-c.jpg

Uputstvo
- Ako nemate, preuzmite mape samo sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Dodajte svoje fajlove (glas SygicInCar/Res/voices, rute, itd)
- Instalirati apk

Apk + base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top