Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
58
Jel moze neko da mi objasni kako da instaliram Sygic by Dude ili Aura? Ne znam u cemu je razlika.

Instalirao sam 20.4.19-1581.
Kada sam otvorio app ponudilo me je da skine mape odmah, skinuo sam za Srbiju.

Na kompu sam skinuo TomTom mape preko downloadera za Europe, ubacio nesto sto se zove wcl... ali ne ide mi, aplikacija je krenula da flesuje a mape ne cita.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Jel moze neko da mi objasni kako da instaliram Sygic by Dude ili Aura? Ne znam u cemu je razlika.

Instalirao sam 20.4.19-1581.
Kada sam otvorio app ponudilo me je da skine mape odmah, skinuo sam za Srbiju.

Na kompu sam skinuo TomTom mape preko downloadera za Europe, ubacio nesto sto se zove wcl... ali ne ide mi, aplikacija je krenula da flesuje a mape ne cita.
koliko mi se čini instalacijom dude verzije
Jel moze neko da mi objasni kako da instaliram Sygic by Dude ili Aura? Ne znam u cemu je razlika.

Instalirao sam 20.4.19-1581.
Kada sam otvorio app ponudilo me je da skine mape odmah, skinuo sam za Srbiju.

Na kompu sam skinuo TomTom mape preko downloadera za Europe, ubacio nesto sto se zove wcl... ali ne ide mi, aplikacija je krenula da flesuje a mape ne cita.
instaliraj sygic by dude..aplikacija će sve sama odraditi..tvoje je samo da skineš mape..ako koristiš zadnji downloader koji je nens postavio,skidaj mape pod brojem 1..
i naravno,izbriši tu mapu srbije koju ti je aplikacija sama skinula
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
58
koliko mi se čini instalacijom dude verzije

instaliraj sygic by dude..aplikacija će sve sama odraditi..tvoje je samo da skineš mape..ako koristiš zadnji downloader koji je nens postavio,skidaj mape pod brojem 1..
i naravno,izbriši tu mapu srbije koju ti je aplikacija sama skinula
Skinuo sam mape za celu Evropu
(kao sto sam vec napisao)
ali ne znam da ih ubacim,
ne znam gde se sta kopira.
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
276
Pozzz svima, imam placenu verziju sygica sa kartama za europu i trafficom...sta dobijam sa ubacivanjem novih karata ??? Je li gubim licencu ?? Hvala

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Pozzz svima, imam placenu verziju sygica sa kartama za europu i trafficom...sta dobijam sa ubacivanjem novih karata ??? Je li gubim licencu ?? Hvala

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Нема потребе да убацујеш карте. Лиценциране верзије добијају редован апдејт карата.
 
Natrag
Top