Sygic Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
01.05.2021.
Iako i dalje tvrdi da mu je aktuelni rad poslednje izdanje, opet ga izgleda svrbi... :)

Sygic-20-4-22-1598(MOD)
by MrDude

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Sygic Truck 21.1.0(2482)-MOD
by MrDude

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Sygic Maps Downloader
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Znam da ima mnogo onih koji koriste NT mape i u ovim SygicAura-20......... navigacijama.
Da bi ih mogli koristiti dovoljno je fajl content.zip iz priloga otpakovati i fajl content.info kopirati u folder Maps u kojem su npr. ***.nt.2023.03 mape.
Prije ponovnog pokretanja navigacije obavezno u Podesavanja - Aplikacije doci do Sygic i Prinudno zaustavi.
Ovo treba uraditi svaki put kada mijenjate mape - TA ili NT.

Napomene -
Ako zelite koristiti NT mape pri pokretanju navigacije WI FI mora biti iskljucen. Kada je navigacija pokrenuta WI FI se moze ukljuciti.
U protivnom content.info ce biti "vracen" kao da koristite TA mape i NT mape nece biti vidljive.
Ovo ne vrijedi ako koristite TA mape.
 

Prilozi

  • content.zip
    302 bajta · Pregleda: 203
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Svaka čast majstore nemam riječi za ovo što si nam napravio sve uredno radi iako su sada već mape Tom Tom vrhunske još uvijek kod mene u malome selu i zabiti bolje radi Here mapa pa sam za to vrlo zahvalan na tvom trudu i znanju,mislio sam da više sa ovim novim verzijama neće here mape nikada raditi
pozdrav.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
>>>>>SPECIJALNO IZDANJE<<<<<

===========================
Sygic 20.4.19-1581(MOD) by Mr.Dude
===========================


Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Ova verzija je posebno namenjena korisnicima sa starijim Androidima (6+) i sa onim najnovijim (11). Naravno da može i na ostalim.
Imamo potvrđeni fidbek da jedina iz serije 20.x funkcioniše na Androidu 5!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
09.05.'21.
Sygic Aura 20.4.21-1591 by Mr.Dude

Uvek kaže da mu je ovo poslednje delo, ali opet odradi novi... :)

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Ispod haube ovo je totalno nova aplikacija, kôd se razlikuje u odnosu na prethodne, tako da je obavezna čista instalacija

Prethodna verzija je bila povučena sa PlayStore-a pa je postavljen novi apk...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Glasovno upozorenje za Prekrsajne kamere

U novijim verzijama Upozorenje za prekrsajne kamere je kratak zvucni signal koji se tokom voznje uglavnom slabo cuje.
Ubacio sam u zadnje dvije verzije - Sygic 20.4.21-1591.210200421 - Sygic 20.4.22-1598.210200422 - glasovno upozorenje koje je radilo u dosadasnjim verzijama.
To je snimljen glas Vedrana - koji sam snimio jos za iGO navigaciju.

Sygic 20.4.21_22.apk
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Natrag
Top