Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
29.03.2018
Poruka
8
Пробао нове ТомТом мапе, додуше верзија в9 јер користим старији Sygic. И даље нема уцртан део кроз Грделичку клисуру, погуби се тих 20так км.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
GPS Navigation & Offline Maps
Sygic 18.3.0. beta

07.10.2019.
Otključana-modovana, sa spoljnim direktorijumima.

INSTALACIJA:
  1. Deinstalirajte prethodnu verziju!
  2. Obrišite Sygic folder iz korena sdcartice/interne mem, ako postoji.
  3. Izbrišite folder "com.sigic.aura" sa SDCard/Android/ u internoj ili eksternoj memoriji, ako postoje.
U Android > 4.4+ kopirajte direktorijum "com.sigic.aura" u Android/data/ u izmjenjivu SD karticu ili internu memoriju.

U Androidu <do 4.4+ kreirajte "Sygic" folder u korenu spoljašnje ili unutrašnje SD kartice. U SDCard/Sygic/ kopirajte "Android", "Maps", "Res" foldere.

Preuzmite mape iz Sygic Store ili koristite MapDovnloader (preporučuje se TT v 9.01). Ako koristite mapdovnloader kopirajte wcl (basemap) i mape u folderu Files/Maps. Ne zaboravite wcl!

  1. Instalirajte pečovan apk, preporučeno da ponovno pokrenete uređaj.
  2. Pokrenite aplikaciju sa ikone, na zahtev instalacije na prenosivoj spoljašnjoj SD kartici ili internoj memoriji, dozvolite autorizaciju skladišta, preskočite e-poštu.
Napomena:
Ako već imate funkcionalnu verziju 17.6.x ili noviju, za ažuriranje jednostavno prepišite Android i Res direktorijume preko postojećih i pre-instalirajte novi apk.
Ako prilikom prvog pokretanja traži dovlačenje mapa iako ste ih već imate, zaustavite app (Force Stop) i ponovo ga pokrenite. Možda je potrebno ovo ponoviti par puta. Po potrebi restartujte uređaj.

Napomena 2:
Iako je napisano da funkcioniše na Androidima verzije starijim od 4.4, to nije tačno. Morate imati novije izdanje.

Preuzimanje:

Mirror:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Šta je novo - v.18.3.0.
Dodana je potpuno nova funkcija koja se zove semafori.
Zaglavili ste na crvenom svetlu?
Semafori BETA je naša najnovija funkcija koja vam pokazuje najbliže crveno svetlo i kada će se upaliti u zeleno. Aktivirajte ga šest meseci besplatno.
Informacije o semaforima dostupne su na više od 18.000 glavnih američkih raskrsnica. gradova, a pokrivenost i dalje raste (trenutna pokrivenost u komentaru ispod)
Imajte na umu da je ova beta verzija dostupna samo u američkim korisnicima.

Evo liste ostalih promena:
Dashcam uvod / redizajn menija
Simbol srca putopisa nakon dodavanja u omiljene fiksne / BETA report /
Prilagođeni nivoi zuma
Dodani tekstovi za obrazovanje o cenama goriva
Prijava preko Google-a sada funkcioniše u okviru aplikacije
Pojedinost POI-ja je ispravljena
Kompas novi dizajn
Automatsko kopiranje Google diska
Snimanje Dashcam-om pauzirano je nakon isključivanja ekrana (umesto podele na 2 video zapisa)
Dodajte podešeni protok favorita
Ispravljene su greške na putokazima
Dashcam - datum / vreme dodato je titlovima čak i ako GPS signal nije prisutan
Početna / radna logika u pretraživanju prilagođena
Simbol srca u informaciji o ruti je ispravljen
Crni ekran prilikom zamene aplikacija ispravljen
ispravljen visina u vozačevoj kabini
Pretražite preko fiksnih GPS koordinata
Upozorenje kamere za brzinu kada se koristi standardni fiksni glas
Dashcam je automatski pokrenut
ispravljen je zatraženo pretraživanje kontakata
Pretraživanje favorita je ispravljen
Usmereni računari i ZTL zone su ispravljeni
Ispravke grešaka rušenja

User manual:
Kod:
https://help.sygic.com/en

BONUS:
U arhivu su ubačeni novi:
  • Boje mapa - reljefa
  • Dodatno Win downloader za mape 2019 > SMD - TomTom # HERE 2019.03 # OSM i "TMPe & SDLER" (preporučljivo)

Tnx @ Spyder & Nens

Obratite pažnju, lečeni apk je i dalje arm v7a


Kao i uvek, koristite poslednje izdanje 7-zip arhivera za raspakivanje... i Operu ili Chrome za download...

Još uvek su prisutni problemi sa detektovanjem starog sadržaja na nekim uređajima...
Ako je problem učestao, držite se 18.2.0. izdanja.

I dalje važi:
za sada nezvanična informacija je da se problemi javljaju kod uređaja sa arm64-v8a arhitekturom/softverom. Znači, ako imate malo "slabiji" i stariji npr. mob, sve će raditi kako treba
:)
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
GPS Navigation & Offline Maps
Sygic 18.3.0. beta



Kao i uvek, koristite poslednje izdanje 7-zip arhivera za raspakivanje... i Operu ili Chrome za download...

Zasto poslednje izdanje 7-zip arhivera, proslu verziju sam raspakovao sa starim programom, isprobao, ne dopada mi se i obrisao........a pogotovo Opera ili Chrome, zasto ???
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Ima mnogo korisnika, ne samo sa naših prostora, koji koriste još starije verzije (uglavnom WRar i Zip) koje ne mogu da je otpakuju.
Takođe postoje problemi kod skidanja sa 1f nekim drugim brozerima i iz nekih drugih država.
Stoga napisano stoji i podseća....
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
16
a sta je ovaj "Real View Navigation" i kako se to pokrece na mobitelu? Danas mi je iskocila notifikacija i vidim da je zanimljiv dodatak?
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
24.10.2019.

GPS Navigation & Offline Maps
Sygic 18.3.2 - fix (beta)

Otključana-modovana

Nova "lečenja" izdanja imaju problem sa funkcionisanjem na arm64-v8a arhitekturi i/ili na određenim uređajima/sistemima.
Za takve slučajeve, dolazi nam specijalno prilagođeni apk. Postupak instalacije je malo specifičan ali sigurno funkcioniše, isprobano na obe arhitekture.

Instalacija:
Za one koji imaju problema ili sa svakoga ko želi da proba - evo jedne apk koja je modovana. Nema potrebe da preuzimate bilo koju osnovnu datoteku ili mapu itd. - samo pokrenite aplikaciju i ona će preuzeti sve potrebne datoteke za vas.

Isprobao sam ovaj postupak i sigurno radi.
- Pre nego što instalirate i pokrenete ovu verziju aplikacije, potpuno uklonite bilo koju verziju Sigik-a sa telefona ili tableta.
Ako želite da sačuvate (imate mnogo skinutih mapa ili neko drugu izdanje) uvek pravite rezervnu kopiju - bekap onoga što ste instalirali. Ostaće sačuvano na sledeći način:
Iz android/data foldera preimenujte "com.sygic.aura" > najlakše je samo staviti 0 ispred imena > 0com.sygic.aura(primer).
Na ovaj način neće se videti od strane bilo koje druge instalacije.

- Instalirajte aplikaciju, ali je još uvek nemojte pokretati.
Sada idite na dozvole za ovu aplikaciju i dodelite joj sve.
Obavezno uključite GPS i WiFi.
Nakon što pokrenete aplikaciju, pritisnite OK, a zatim preskočite e-mail.
Pustite je da skine onoliko koliko joj treba. Pokazivaće progres operacija u status baru. Ako stane i ništa se ne događa, izađite iz aplikacije.
Ponovo je pokrenite, nastaviće sa preouzimanjem njoj neophodnih fajlova. Konačno će doći i do momenta kada treba preuzeti mapu države u kojoj ste. Može se desiti da i ovde zaglavi.
Opet izađite i ponovo pokrenite. Konačno će se startovati "normalno", pokazati puni interfejs, i možete iz opcija da dodate svoju zemlju. Sačekajte, budite strpljivi, sve traje malo duže nego obično.

- Kada je podesite onako kako vam se dopada, i ako ste imali već skinute gomile mapa, onda možete kopirati SAMO njih iz 0com.sygic.aura u novi folder.
A ako Vam internet nije probem, možete dovući sve željene iz aplikacije :)

NEMOJTE DODAVATI ništa drugo !!!!!! Samo mape. Obavezno zaustavite Sigik pre nego što to učinite.
Takođe ako su mape drugačije verzije, nemojte ih koristiti !!!!!!!!

Veliko hvala @mrdude za modifikaciju ove verzije.

Preuzimanje:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Ja imam original kupljenu verziju Sygic 18.3.2 i prije par dana se nadogradila iz trgovine i radi super ali nema sve opcije na primjer copktipt i jučer sam obrisao tu svoju original verziju ali sve postavke od nje sam samo promjenio ime com.sygic.aura u com.sygic.aura1 i nakon instalacije ovog modificiranog APK kad sam pokrenuo ponovno sam vratio naziv mape na com.sygic.aura i navigacija radi savršeno nisam morao ništa dodavati vidi mape i sve ostalo znači super radi još kad bi htjela raditi sa Here mapama bilo bi super ali i ovako je dobro
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
A šta fali TT mapama da toliko insistirate na Here? Objektivno? Hajde jedan jedini pravi razlog? Ne uzimam u obzir kamiondžije, prosečan vozač.

Za naš region tvrdim i potpisujem da su TT bolje. I za evropu je šareno, od pouzdanih korisnika iz Nemačke npr znam da se situacija razlikuje od pokrajine do pokrajine.
Sa tim što razlike nisu tolike da se baš traže samo određene.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Nisam rekao da su TT mape loše odlične su ali na mom djelu u Slavoniji su bolje sto posto Here mape imaju sve ulice i brojevi dok u TT mapama u nekim selima imaju samo glavne ulice.
 
Natrag
Top