Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.996
Sygic Truck 13.6.4 build 97

4-multiple.png
2-3d-a-poie.png

Instalacija
1. Deinstalisite prethodnu verziju i brisite folder – SygicTruck
2. Kopirajte SygicTruck folder u root ili ext SD
3. Dodajte mape skinute sa - Sygic PC maps Downloader
4. Instalisite - SygicTruck_13.6.4_crk.apk
5. Kada prvi put startujete Sygic Truck ne saljite e-mail – izaberite – SKIP.

* Srpski od prethodnih verzija nije kompletan i pravi probleme u radu navigacije. Mozete odabrati hrvatski ili neki drugi jezik.
* Za glasovno navodenje koristite Jovanku iz prethodnih verzija.

Apk + Base folder
Kod:
https://www.solidfiles.com/v/2Z52vaBynnRw3
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
87
nije mi jasno sta ne uradim dobro,ubacim HERE mape i nece da ih ocita u sygic-u..
 
Učlanjen(a)
16.12.2013
Poruka
29
Sygic Truck 13.5.3 prestao raditi (piše treba obnoviti licencu) i sad sve varijante ove verzije (koje sam iskopao ovdje...) isto pokazuju nakon instalacije. Ima li neko funkcionalnu verziju 13.5.3 ?
p.s. sve novije verzije osim šminkeraja lošije rutiraju tako da (bar meni) nisu od neke koristi.
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
jeste jednom al na starijoj verziji pa sam rijesio nekako dodavanjem u content,ali ne mogu se sjetiti sta sam mjenjao :ludd/:
Probaj da uzmes da skines mape, sa drugim downloaderom mape samo Srbije trenutno. Pa probaj taj content. Ja ti mogu dati moj content i moj mapdownloader za koji sam siguran da rade 100% na SygicTruck 13.2.7
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
87
Probaj da uzmes da skines mape, sa drugim downloaderom mape samo Srbije trenutno. Pa probaj taj content. Ja ti mogu dati moj content i moj mapdownloader za koji sam siguran da rade 100% na SygicTruck 13.2.7
ako mozes posalji,jer ove tom tom i nisu toliko detaljne po meni je here bolji....
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Sygic Truck 13.5.3 prestao raditi (piše treba obnoviti licencu) i sad sve varijante ove verzije (koje sam iskopao ovdje...) isto pokazuju nakon instalacije. Ima li neko funkcionalnu verziju 13.5.3 ?
p.s. sve novije verzije osim šminkeraja lošije rutiraju tako da (bar meni) nisu od neke koristi.
Screenshot_2016-09-02-20-41-16.pngScreenshot_2016-09-02-20-40-46.png

Imam ja.
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
87
Evo link druze. https://www.sendspace.com/file/1sgn8d
Unutar foldera Here imas content koji je kod mene i radi. Samo uzmi skini mape Srbije preko tog downloadera i probaj.
hvala,jos samo da te pitam jel moram koristiti root folder za tu SYGIC TRUCK 13.2.7 ili moze bilo koji drugi...

ili ako ti nije problem da mi posaljes link od cijelog tvog foldera sa aplikacijom,a ja cu sam mape skidati
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top