Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
evo upravo probao na drugom telefonu sve perfekt nalazi za 10tak sekundi dok meni nece ni posle 10min na note3.. do cega moze biti?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
stavio sam u temi koja je i predvidjena za tu samu navigaciju ne vidim u cemu je problem samo sam hteo da ostavim ono sto sam nasao da se ne pokrece sa onim sygic utily..

imao sam problem sa navigacijom koju si postavio pa sam ovu skinuo i isti je problem. wifi mi je bio ukljucen i zato je odmah nasao moju lokaciju a kada iskljucim wifi nista od navigacije nema. radio sam reset telefona i opet iz pocetka sve instalirao i nista nije pomoglo.
Note 3 N9005

zna li neko kako da se resi taj problem lociranja? hvala
Sygic utilyti је додатна опције, алатка, и суштински нема везе са самом навигацијом!
Да ли си ти укључио ГПС пријемник (кажеш да ти је нашао позицију само када си био на wifi.ју) ?
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
Za zx16. Navigaija sygic koja se sad moze kupiti preko oficijalnog proizvodjaca sa popustomod 40% ne nudi mape Bosne,Makedonije,Crne Gore i Srbije,nudi samo tranzitne puteve i nista vise. Znaci ko bude kupio sygic cele Evrope ili samo eastern Europe,nece dobiti detaljne mape zemalja gore na pocetku posta koja sam naveo,lepo vam sve to pise u detaljnu opciju na samom sajtu,lepo pise kojih detaljnih mapa zemalja ima,za Srbiju i ostale nema,vec se nudi samo tranzitni putevi i nista vise
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Za zx16. Navigaija sygic koja se sad moze kupiti preko oficijalnog proizvodjaca sa popustomod 40% ne nudi mape Bosne,Makedonije,Crne Gore i Srbije,nudi samo tranzitne puteve i nista vise. Znaci ko bude kupio sygic cele Evrope ili samo eastern Europe,nece dobiti detaljne mape zemalja gore na pocetku posta koja sam naveo,lepo vam sve to pise u detaljnu opciju na samom sajtu,lepo pise kojih detaljnih mapa zemalja ima,za Srbiju i ostale nema,vec se nudi samo tranzitni putevi i nista vise
Не, та напомена је остала на официјалном сајту немарношћу некога на Sygic-у из времена када tomtom није обрадио Србију. Од јесенас је Србија урађена око 90% и о томе је било речи више пута. Ако си гледао прилог са прве стране могао си да видиш и mapdownloader и тамо пише да се могу скидати мапе и tomtom и navteq.
Узгред, купио сам Sygic пре две недеље када је било велико снижење, Европа+Русија за 20 еура зато што је мапа Србије сада коректна. Такође, што се тиче планова tomtom-а у Србији, може се видети овде.
 
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
da upaljeno je sve kako treba, na s3 znaci odmah nalazi cak dok sam i u sobi a na note nece nikako... probacu neki drugi sistem da uradim pa opet iz pocetka sve bas mi cudno da nece da nadje nista. stoji mu za nadmorsku -9999999m i za J i Z u stepenima sve 9999.99999.... cudno
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Провери ГПС у самој навигацији тако што идеш у мени/подешавања/подешавање хардвера/ГПС сателити
и види да ли ти види сателите?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
@zx16
Nekoliko dana sam imao instalisanu verziju 14.5.1 i zapazio sam da je sada nemoguce zadati "svoju" Poi , ubaciti npr. "svoje" prekrsajne kamere, audio fajlove...
Zbog toga sam vratio verziju 14.3.2.
Mislim da je ova "stara" verzija puno pristupacnija za korisnika.
Kakva su tvoja iskustva?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
@zx16
Nekoliko dana sam imao instalisanu verziju 14.5.1 i zapazio sam da je sada nemoguce zadati "svoju" Poi , ubaciti npr. "svoje" prekrsajne kamere, audio fajlove...
Zbog toga sam vratio verziju 14.3.2.
Mislim da je ova "stara" verzija puno pristupacnija za korisnika.
Kakva su tvoja iskustva?
Пробао сам је само један дан и нисам био задовољан. Онда сам купио званичну верзију и чекам званични апдејт па ћу видети. Можда је то неки баг, бета верзија.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
128
Ja sam se takodje vratio na 14.3.2 koja je trenutno bolja od 14.5
 
Natrag
Top