Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
928
tako je za nas na balkanu ove mape ne koriste skoro pa ništa jedino navteq za sygic
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
4
Skinuo sam celu Evropu ali ne kapiram gde da skinem i kako da ubacim prekršajne kamere za sve mape... pročitao temu tri puta i nisam našao rešenje
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Skinuo sam celu Evropu ali ne kapiram gde da skinem i kako da ubacim prekršajne kamere za sve mape... pročitao temu tri puta i nisam našao rešenje
Немогуће је да си прочитао три пута а да ниси видео пост браонпса на страни 2, где је он јасно написао како се убацују и где прекршајне камере. Прочитај још једном!
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
4
OK, skapirao sam kako se ubacuju ali ne i gde da nađem fajlove za celu Evropu, ovo na drugoj strani su prekrsajne kamere samo za Srbiju...
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
4
Rešio dilemu, nisam znao da se u direktorijumima sa mapama nalaze i .cam fajlovi...
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
2
Imam htc hd2 i radi na 4.1.2 softveru instalirao sam i sve radi lepo po vasim upustvima i hvala vam...ali imam problem sa rotacijom,kad postavim tel horizontalno on jednostavno izadje iz navigacije...instalirao sam program iz postova za rotaciju,tj pokusao sam...ali izgleda da je to isto Sygic.apk file
Moze pomoc?
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
samo se vidi zelena boja i autoput
није ти то до оштрине него до мапе. ниси читао постове па не знаш да си требао да скидаш nq мапе а не та. потруди се да прочиташ и видећеш да је све објашњено више пута.
 
Natrag
Top