Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Podesavanje menija


Copirati menu.ini to Sygic/Android folder
Da bi podesili sta hocete da vidite a sta da sakrijete (visak) otvorite meni.ini da se vidi stavite 1 da se sakrije 0
Podrzava Sygic 13 i Sygic Truck 13

menu.ini
Kod:
http://www.share-byte.net/dZ7lRO

Primer:
sklanjanje dugmeta Exit

menu.Main.exit=1
4bf4d2e9d253.png


menu.Main.exit=0
aa5f6e89c9a3.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.03.2011
Poruka
32
Zanima me kako je oznacena mapa svajcarske. Ja kolko znam skracenica za svajcarsku je CH al ovde u mapama te skracenice nema.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.545
Zanima me kako je oznacena mapa svajcarske. Ja kolko znam skracenica za svajcarsku je CH al ovde u mapama te skracenice nema.
Ниси навео које мапе скидаш, Navteq или Teleatlas. Navteq је означио као "che.nt.2012.09".
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2011
Poruka
32
Imam jedan problem kada ubacim mape zemalja koje zelim navigacija ih ne raspoznaje tj. korristi mape koje sam skinuo sa automatski sa tel. Sta treba da radim da bi mi prihvatio mape koje ja ubacim(navteq).
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.545
Imam jedan problem kada ubacim mape zemalja koje zelim navigacija ih ne raspoznaje tj. korristi mape koje sam skinuo sa automatski sa tel. Sta treba da radim da bi mi prihvatio mape koje ja ubacim(navteq).
Не можеш да комбинујеш мапе различитих издавача. Значи, ако хоћеш да користиш мапу Србије онда скини navteq и све остале мапе нека буду navteq. Телеатласове су и онако бескорисне за нас, на нивоу магистралних путеве и ништа више а не могу се комбиновати са navteq-ом. Узгред, о овоме је писано више пута и само треба прелистати постове у теми.
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2011
Poruka
32
Rodjeni hvala na obavestenju uspeo sam i sve radi kako treba ovo je najbolja navigacija do sada koju sa instalirao. Hvala jos jednom na strpljenju i pomoci.
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
50
Navigacija je odlična,ja samo imam problem što je glas navođenja tih,a nisam u opcijama uspio naći da se može podešavati.Inače na telefonu je zvuk pojačan do maksimuma.
 
Natrag
Top