Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Kamere su za celu Srbiju a ima i za ostale drzave. Idi na poiplaza sajt i tu imas da skines sta hoces i za sygic. igo primo i druge navigacije.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Oduvek sam bio skeptik prema Navteq mapama, mada je to najveci proizvodjac mapa na svetu. Evo ova najnovija 2013.09 koja je ovde primenjena ima po meni velik bag kod rutiranja i to u centru Beograda. Probajte ulicom Kneza Milosa iz pravca Nemanjine da idete do Narodnog pozorista vodi vas da skrenete levo u ulici kralja Milana (kod Londona) sto je zabranjeno koliko ja znam i obavezan je pravac prema skupstini. Dosta je konfuzno za ljude koji ne poznaju Beograd, ulica siroka znak je skroz desno jos ako nema na semaforu strelica za obavezan pravac, sto se ne secam, moze da bude velikih problema.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
820
@ RonTeo
Ako koristis iGO onda ces da sacekas ispravku jos 6 meseci (kralja Milana-kneza Milosa). Inace je ispravljeno davno.
Ali je stvarno najveca bruka....

E sad da malo zacinim. TomTom ima manju gresku na 50m od ove raskrsnice. Iz kneza Milosa ne dozvoljava levo ka Skupstini...
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Nisam razumeo ovo "Inace je ispravljeno davno". Za IGO, Contrast je tu O.K
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
820
Navteq Srbija je ispravila tu raskrsnicu pre godinu dana. Ali procedure su nekad dugacke da bi centrala ubacila u finalne mape.

Kontrast je tu OK ali nije 50 m dalje. Iz kneza Milosa Milosa ne dozvoljava levo ka Trgu Nikole Pasica vec te navodi DESNO preko Krunske.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Ma gde ces tu levo, tu izlazi predsednik, nego kod Skupstine moze levo i to je dobro odradjeno. Nego kada smo vec kod mapa, kakva je ta TT 2014. sto se skida Downloaderom. Izgleda da je to neka trial koja ti poremeti Sigic 14 beta te posle probnog perioda mape ne radi ni Sigic. Sto je jos gore tesko mozes da vratis ni ranije verzije apk. Verovatno provali da apk. nisi skinuo sa marketa (platio) nego mislim da treba sacekati finalnu verziju 14.0.
 
Učlanjen(a)
28.10.2013
Poruka
144
Sygic 14 beta je potpuno funkcionalna verzija i savrseno radi. Posle isteka trajal perioda i dalje pruza mogucnost skidanja mapa celog sveta. Sve mape nose oznaku 2014.03 i indenticne su mapama koje skida mapdownloader14_0_0_(20140313). Ko ima instaliran sygic 14.0.0 build R-118521 ima i mape i sve pride sto ide uz tu verziju. Nema sanse da nesto ne radi, koci ili nece da moze....Znaci, ako vam nesto ne radi, sigurno nije do Sygic'a
 
Učlanjen(a)
28.10.2013
Poruka
144
Navteq Srbija je ispravila tu raskrsnicu pre godinu dana. Ali procedure su nekad dugacke da bi centrala ubacila u finalne mape.

Kontrast je tu OK ali nije 50 m dalje. Iz kneza Milosa Milosa ne dozvoljava levo ka Trgu Nikole Pasica vec te navodi DESNO preko Krunske.
...ali, vazno je da stignes tamo gde si krenuo. ko ne zna za skretanje levo, sve jedno mu je isao preko krunske ili preko karaburme. onaj ko zna put do odredista taj valjda ni ne dize navigaciju
 
Natrag
Top