Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
19
Blokira ti instalaciju ili pokretanje programa? Koji te error izbaci?
Pokusaj cistu instalaciju ako vec nisi, bez ikakvih ranijih opcija, znaci samo .apk i mapa
 
Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
Instalira se sve normalno ali kad zelim da je pokrenem izbaci me.
Znaci kad je pokrenem izbaci mi da nije GPS ukljucen ukljucim ga i odmah me izbaci a ako je GPS nom stop ukljucen onda me odmah izbaci .
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
mapdownloader14_0_0_(20140313).zip

-new maps 2014.03 (see tooltips)

Kod:
http://www.upl.me/yhGdxj
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
7
Instalira se sve normalno ali kad zelim da je pokrenem izbaci me.
Znaci kad je pokrenem izbaci mi da nije GPS ukljucen ukljucim ga i odmah me izbaci a ako je GPS nom stop ukljucen onda me odmah izbaci .

..Imam isti Problem vec mesec dana i vise..posle apdejta na kitkat mi sigic krahira pri startovanju..sve sam pokusao i nece..
isto je Samsung note 3 u pitanju.. hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
928
Sa više njih sam pričao da im više ne rade navigacije nakon nadogradnje na kitkat treba sačekati nešto će se sigurno napraviti a tko je nadogradio šta je tu je ne rade ni druge navigacije nije samo sygic,zato ja imam isključenu nadogradnju na svom samsungu i LG jer sa njom baš ništa posebno ne dobivam a rade mi sve navigacije i sve ostalo savršeno
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
928
Ja ti vjerujem da ti radi navigacija to je razlika od mobitela do mobitela,pa ne bi bilo loše da napišeš koji mobitel je u pitanju i šta si radio prilikom instalacije da i drugima pomogne koji imaju problema ,ja nisam izvršio još nadogradnju niti planiram zbog nekih programa koji mi sada rade odlično pa to ne bih dirao i radi garmina jer znam da on više sigurno ne bi radio jer sam probao kod jednog kolege na samsungu galaxi s3 nakon nadogradnje više ne radi.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.664
Проблем са КК 4.4.2:

[Fix][i9500,i9505,i9505G,i9506][ExtSdCard Write Issue][Kitkat 4.4.2][NB3] - Rooted
Hi everybody this will solves TB Backup Problem and 5 other issues which is in KiKat Ver Rom's official ones too, works on both all S4 Versions i950.........

<permission name="android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE" >
<group gid="sdcard_r" />
<group gid="media_rw" />
</permission>

<permission name="android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE" >
<group gid="sdcard_r" />
<group gid="sdcard_rw" />
<group gid="media_rw" />
</permission>

<permission name="android.permission.ACCESS_ALL_EXTERNAL_STORA GE" >
<group gid="sdcard_r" />
<group gid="sdcard_rw" />
<group gid="sdcard_all" />
</permission>

or download the file and flash it via recovery
plus set 744 permission on folder mnt/media_rw [You have to set up permission on every boot ???]using root explorer manually

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png


extsdcard_fix.zip

Хвала itsme_4ucz
 
Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
Jel moze neko da prevede ovo na srpskom da se razume sta treba da se radi HVALA...
 
Natrag
Top