Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Probao sam ovu verziju ,radi navigacija ali nije potpuno odključana kao ove verzije do sada što je bilo evo slike
 

Prilozi

  • Screenshot_20210129-114544_Sygic.jpg
    Screenshot_20210129-114544_Sygic.jpg
    42,6 KB · Pregleda: 36
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Ne znam zašto je to tako ali eto tako je kod mene instalirao sam ovu verziju sa bojama mapa

Ne mogu skužiti šta je ovu sam zadnju verziju više puta instalirao i do temelja obrisao na više raznih mobitela i uvijek radi ali nije potpuna nije sve odključano i vratio sam prijašnju verziju koja rad bez greške.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Evo nabavio sam na drugom mjestu ovu zadnju verzijuv18 8 4 koja nema boje mapa i sve je u redu i potpuna je odključana sve radi i stavio sam najnovije here mape 2020.12 i sve je u redu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Jesam probao sam i tu odmah čim si stavio i isto nepodpuna je bila na dva mobitela Samsung A70 i Nokia 6 oba imaju android 10 uglavnom je radila ali je bila nepodpuna ima u postu prije slika uglavnom do sada sam uvijek sve verzije bez problema instalirao i imao sam ove verzije sa bojama mapa ,jer to mi se sviđa i nije bilo problema a sada neće i gotovo pa mi je jedan prijatelj poslao od sebe verziju koja je se bez problema instaliurala i sve je odključano i sa ovim od tebe downloaderom sam ubacio ručno mape Here i sve radi samo što nema mogućnost boje mapa.Evo ovu mi je verziju poslao.
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic Aura v18.8.5 (190180805)

Instalisite aplikaciju na internu ili externu memoriju.

Podrzava -
Arm7 & Arm64

Koristite mape po zelji - TomTom ili HERE.

Najnovije mape imate - Ovdje

Sygic 18.8.5 - Apk

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Hvala - Mr.Dude
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
09.02.2021.
Sygic - v.18.8.5. ULT-anyloc-ef sa eksternim folderima,
arm.v7a/arm64
MOD by @ Spyder from GPSP

Novosti:
- Izdavač - Nije navedeno
- Mod - priložen info fajl unutar arhive

Verzija naravno bazirana na radu mod @Mr.Dude

U ovoj modifikaciji možete direktno praviti promene u Res direktorijumu (npr. Boje mapa ili glasovna upozorenja u TTS_info)
Obe arhitekture apk prisutne, osnovni folder je identičan za oba izdanja
MapDownloaderi su priloženi u arhivi

Preuzimanje:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

BONUS - boje mapa, do verzije 18.7.12:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

NOVE boje mapa, od verzije 18.7.13>:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.


Naravno, koristite poslednje izdanje 7-zip arhivera za raspakivanje.
Preporučuje se čista instalacija zbog promena u samom načinu licenciranja.

Tnx @ Spyder/GPSP , Mr.Dude
 
Natrag
Top