Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Znaci to je ustvari univerzalno, ne bi trebalo da zeza i sa starim content-om. Vidim da je malte ne isti i kod mene.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Imam problem sa instalacijom, bilo koju verziju kada instaliram, izbacuje mi trial verziju ili activacioni kod da ukucam, a kasnije trazi da skinem mape, i kada skine neku, one su 2013.06 mape. Kako da nastelujem navigaciju da se ucita u full-u?
Najpre skini mape koje skines sa Downloader-om i ubaci u folder Maps (unutar foldera moras imati folder srb.nt.2016.09 (primer), folder wcl sa 3 fajla, i fajl content.info) Tek tada pokreni Sygic.
 
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
86
Znaci to je ustvari univerzalno, ne bi trebalo da zeza i sa starim content-om. Vidim da je malte ne isti i kod mene.
DjukaPa
s novim mapama zeza teren na starijim kao moja 13.5 3, napisao sam kako se da riješiti
a content kad izađu nove mape ne moraš brisati
samo s nekim text editorom tamo gdje su mape promjeni u oznaku mapa koje stavljaš
npr. imaš 2016.03 i sad stavljaš 2016.09
samo zamijeni 3 u 9 i gotovo
 
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruka
1
Nikako ne uspevam da instaliram, tj svaki put mi sam prebaci na trial verziju. Ne znam da li je problem što sam prvo skinuo aplikaciju sa Play store, onda je deinstalirao i pokušao da instaliram ovu narodnu verziju. Možda je ostao neki log u telefonu na osnovu koga prepoznaje da sam imao trial verziju. Izbrisao sam sve Sygic foldere i pokušao opet, ali ne vredi.
 
Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
86
Nikako ne uspevam da instaliram, tj svaki put mi sam prebaci na trial verziju. Ne znam da li je problem što sam prvo skinuo aplikaciju sa Play store, onda je deinstalirao i pokušao da instaliram ovu narodnu verziju. Možda je ostao neki log u telefonu na osnovu koga prepoznaje da sam imao trial verziju. Izbrisao sam sve Sygic foldere i pokušao opet, ali ne vredi.
@antagonist
otiđi u Postavke/Aplikacije/Sve
nađi sljedeće:
- trgovina Google play i
- usluge Google play
U obje obriši memoriju, predmemoriju i prisilno zaustavi

Probaj onda instalirati sve iznova i obavezno isključi internet dok ga ne pokreneš
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.995
Sygic 16.4.9

ef85b15b131b.png


Uputstvo
- Kopirati Sygic folder na root
- Ako nemate, preuzmite mape i content.info samo sa - Sygic PC maps DOWNLOADER
- Dodajte svoje fajlove (glas Sygic/Res/voices, rute, itd)
- Instalirati apk

Uputstvo za instalaciju na eksternu SD karticu
- Preimenovati folder Sygic u files i kopirati na eksternu SD karticu u folder Android/data/com.sygic.aura/
Dodajte svoje fajlove (glas Sygic/Res/voices, rute, itd)
- Instalirati apk

Apk + Base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
voices

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
* Samo za clanove foruma. Ne dijeliti dalje.
 
Natrag
Top