Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
SMD - TomTom # HERE 2019.03

TomTom 2019.03
HERE 2019.03
TomTom 2019.03 v9 maps (Sygic 14.3.4, Car)
OpenStreetMap 2017.12


Link -
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
17.05.2019. 12:15 - Postavljen novi link.
Dodat - wcl - za TomTom.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
SMD - TomTom # HERE 2019.03 # OSM 2018.12

TomTom 2019.03
HERE 2019.03
TomTom 2019.03 v9 maps (Sygic 14.3.4, Car)
OpenStreetMap 2018.12


Link -
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Mirror link -
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Apsolutno se slazem, sve sto si napisao mogu da potvrdim iz licnog iskustva. Imam u kolima i Sygic i Sygic truck, ova druga je meni najlepsa i uporano sam i dugo pokusavao da je koristim ali definitivno sam odustao od nje proslog leta kada me je po Kritu navodila totalno nebulozno. A takodje i iGo, pravio je slicne greske. Probao i G maps, jeste nesto bolje rutiranje ali i tamo naleti po neka glupost pa cak i opasna situacija, na primer skretanje preko pune linije i to ispred tunela!

U fazi sam testiranja TomTom navigacije i za sad sam zadovoljan, napisacu vise kad je budem lepo istestirao ovog leta.
O kojim verzijama govorimo..
Šta je sa starijim verzijama kao npr.sygic 14.3.4 ili sygic truck 13.2.7/13.5.3
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
GPS Navigation & Offline Maps
Sygic 18.0.8.

Otključana-modovana, sa spoljnim direktorijumima.

INSTALACIJA:
  1. Deinstalirajte prethodnu verziju!
  2. Obrišite Sygic folder iz korena sdcartice/interne mem, ako postoji.
  3. Izbrišite folder "com.sigic.aura" sa SDCard/Android/ u internoj ili eksternoj memoriji, ako postoje.
U Android > 4.4+ kopirajte direktorijum "com.sigic.aura" u Android/data/ u izmjenjivu SD karticu ili internu memoriju.

U Androidu <do 4.4+ kreirajte "Sygic" folder u korenu spoljašnje ili unutrašnje SD kartice. U SDCard/Sygic/ kopirajte "Android", "Maps", "Res" foldere.

Preuzmite mape iz Sygic Store ili koristite MapDovnloader (preporučuje se TT v 9.01). Ako koristite mapdovnloader kopirajte wcl (basemap) i mape u folderu Files/Maps. Ne zaboravite wcl!

  1. Instalirajte pečovan apk, preporučeno da ponovno pokrenete uređaj.
  2. Pokrenite aplikaciju sa ikone, na zahtev instalacije na prenosivoj spoljašnjoj SD kartici ili internoj memoriji, dozvolite autorizaciju skladišta, preskočite e-poštu.

Napomena:
Ako već imate funkcionalnu verziju 17.6.x ili noviju, za ažuriranje jednostavno prepišite Android i Res direktorijume preko postojećih i pre-instalirajte novi apk.

Napomena 2:
Iako je napisano da funkcioniše na Androidima verzije starijim od 4.4, to nije tačno. Morate imati novije izdanje.

Preuzimanje:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.


Šta je novo - v.18.0.8.
Suštinski nema većih promena, rađeno je na stabilnosti softvera.

User manual:
Kod:
https://help.sygic.com/en

BONUS:
U arhivu su ubačeni novi:
  • Boje mapa - reljefa
  • Win downloader za mape 2019 > SMD - TomTom # HERE 2019.03 # OSM

Tnx @ Spyder & Nens
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
O.k,hvala
Šta je sa tom 17.4.23 verzijom,re-rutira li dobro ili su to samo komentari:)
Kakav je taj Sygic_Truck_13.8.6.b.1622 ,radi li on nekakve nebulozne rute
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
O.k,hvala
Šta je sa tom 17.4.23 verzijom,re-rutira li dobro ili su to samo komentari:)
Kakav je taj Sygic_Truck_13.8.6.b.1622 ,radi li on nekakve nebulozne rute
Zadovoljan sam kako rutira 17.4.23. Probao sam i neke verzije posle, ne secam se tacno koje, ali vratio sam se na ovu. Da li rutira dobro? za mene odlicno, tako da sam zanemario iGO. Ipak ...najvaznije je vlastito iskustvo.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
GPS Navigation & Offline Maps
Sygic 18.0.10.

30.05.2019.
Otključana-modovana, sa spoljnim direktorijumima.

INSTALACIJA:
  1. Deinstalirajte prethodnu verziju!
  2. Obrišite Sygic folder iz korena sdcartice/interne mem, ako postoji.
  3. Izbrišite folder "com.sigic.aura" sa SDCard/Android/ u internoj ili eksternoj memoriji, ako postoje.
U Android > 4.4+ kopirajte direktorijum "com.sigic.aura" u Android/data/ u izmjenjivu SD karticu ili internu memoriju.

U Androidu <do 4.4+ kreirajte "Sygic" folder u korenu spoljašnje ili unutrašnje SD kartice. U SDCard/Sygic/ kopirajte "Android", "Maps", "Res" foldere.

Preuzmite mape iz Sygic Store ili koristite MapDovnloader (preporučuje se TT v 9.01). Ako koristite mapdovnloader kopirajte wcl (basemap) i mape u folderu Files/Maps. Ne zaboravite wcl!

  1. Instalirajte pečovan apk, preporučeno da ponovno pokrenete uređaj.
  2. Pokrenite aplikaciju sa ikone, na zahtev instalacije na prenosivoj spoljašnjoj SD kartici ili internoj memoriji, dozvolite autorizaciju skladišta, preskočite e-poštu.
Napomena:
Ako već imate funkcionalnu verziju 17.6.x ili noviju, za ažuriranje jednostavno prepišite Android i Res direktorijume preko postojećih i pre-instalirajte novi apk.

Napomena 2:
Iako je napisano da funkcioniše na Androidima verzije starijim od 4.4, to nije tačno. Morate imati novije izdanje.

Preuzimanje:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.


Šta je novo - v.18.0.10.
Samo manje ispravke bagova.

User manual:
Kod:
https://help.sygic.com/en

BONUS:
U arhivu su ubačeni novi:
  • Boje mapa - reljefa
  • Dodatno Win downloader za mape 2019 > SMD - TomTom # HERE 2019.03 # OSM

Tnx @ Spyder & Nens
 
Natrag
Top