Svidja mi se forumas/forumasica

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Ne smem da kažem. Rećiću da je ostavila post iznad mog posta :D

Šalu na stranu, ni jedna.

Mada nebi imao ništa protiv da odem na kafu sa ženom koja je otvorila temu :)
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Mogla si prva da pocnes da ohrabris druge clanove ;)

Seks sa Crnkom Full jer je privlacna fizicki :blum3: Nazalost nista vise od toga :dntknw: I to govorim hipoteticki jer iskreno ne bih ni prolazio kroj taj proces nalazenja i upoznavanja forumasa u RL.

Ali ajde vec kad pricamo hipoteticki ima elokventnih ljudi sa dobrim osobinama sa kojima bih mogao da se zamislim ;) Pre svega to su devojke/zene koje su kvalitetne osobe,tako da ovde zapravo navodim devojke/zene za koje mislim da su kvalitetne psihicki,da se ne shvatimo pogresno ;) To je ipak prvi preduslov za nesto vise od prijateljstva s obzirom na to da
vecina nas nema uvid u fizicki izgled drugih forumasa.

Dragana5,Sania Valiant,Nency2,Ceca69,Ljubopitljiva iako se ne slazemo znam da joj je srce vece od te kuce koju molerise :roll: Nisam stigao da ostvarim neko "poznantsvo" sa svim clanicama ali ipak bih voleo da pomenem par njih da se neko ne oseca izostavljeno...

Erika i Eleny...Nisam imao priliku da procitam vise od 10-ak njihovih postova i na osnovu njih bi rekao da su izuzetne devojke/zene ;) Znam da sam izostavio nekoga pa cu naknadno dopuniti listu kad se budem setio.

I za kraj da kazem da mi je omiljena clanica foruma Ceca da se ne lazemo :blum3:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Hahaha kako ste se postideli :lol:

Evo ja da budem iskrena. Ali pazite, ovo je samo u slučaju kad bih se baš našla u situaciji da HOĆU. A za situaciju gde nešto hoćeš, potrebno je mnoooogo toga :) E pa recimo, da dođem u takvu situaciju, možda bih sa ovim wizardom imala nešto jer mi deluje kao dobar frajer, a ako nije dobar, ništa od toga. Sa zonkijem bih možda flertovala, a destrukciju bih navukla da se zaljubi u mene i onda bih ga mučila :dance2:

Vlada - suviše ozbiljan i prefinjen za moj ukus, death row mi deluje suviše pošteno, San Andreas suviše nervozno, Vibe Tribe je ipak mlađi od mene,tako da je moj izbor ovaj gore :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
U ovom životu vjerovatno nemoguća misija. Ali postoje dvije ženske osobe koje bi u nekom od idućih života rado sreo. Obije su na mene ostavile izvrstan utisak. Na vašu žalost ih neću imenovati. Ne bi želio da ih možda dovedem u neugodnu situaciju.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Hahaha kako ste se postideli :lol:

Evo ja da budem iskrena. Ali pazite, ovo je samo u slučaju kad bih se baš našla u situaciji da HOĆU. A za situaciju gde nešto hoćeš, potrebno je mnoooogo toga :) E pa recimo, da dođem u takvu situaciju, možda bih sa ovim wizardom imala nešto jer mi deluje kao dobar frajer, a ako nije dobar, ništa od toga. Sa zonkijem bih možda flertovala, a destrukciju bih navukla da se zaljubi u mene i onda bih ga mučila :dance2:

Vlada - suviše ozbiljan i prefinjen za moj ukus, death row mi deluje suviše pošteno, San Andreas suviše nervozno, Vibe Tribe je ipak mlađi od mene,tako da je moj izbor ovaj gore :D

:cry:
Jadan mi co'ek u mene:D
A on ti nije mlad a?:acute:
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
U ovom životu vjerovatno nemoguća misija. Ali postoje dvije ženske osobe koje bi u nekom od idućih života rado sreo. Obije su na mene ostavile izvrstan utisak. Na vašu žalost ih neću imenovati. Ne bi želio da ih možda dovedem u neugodnu situaciju.

Ovo je samo igra. Neces nikog dovesti u neugodnu situaciju. Opusti se.
 
Natrag
Top