Svećnjaci

Član
Učlanjen(a)
21.09.2009
Poruka
19
Ово су опет покушаји лампе. Још нисам сигуран шта ћу са постољем.

345hd9x.jpg
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
како мислиш етно троножац?

Pa tronožac je stolica sa tri noge. Ima ima mnogo različitih varijanti pravljenih od davnina u našem narodu. A ono "etno" sam rekla nevezano za to, to je ono na šta pomislim kad vidim one "poljoprivrednike" sa prethodnih strana. Pa i tikve. Mislim, to su stvari koje ne mogu da opišem, moglo bi da se nacrta, ali...
Ma neću da se mešam, neke od ideja si video i u onom linku.
U svakom slučaju, što jednostavnije, biće lepše. :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2009
Poruka
19
сад ми је јасно мислим да је добра идеја
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Ignjatov, da li možeš da opišeš proces pravljenja jedne od ovih lampi, da navedeš materijale? I ja imam želju da napravim ovakvo nešto, pa me zanima kako ti to radiš. Velike pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2009
Poruka
19
процес је једноставан. узмеш украсну тикву док је још свежа исечеш рупу на дну. кад завршиш са исецањем рупе ставиш у хладну воду и куваш док не прокључа (евентуално пет минута дуже). кад је скуваш узмеш кашику и остружеш унутрашњост тако да остане само кора. тако очишћену тикву окачиш изнад пећи и за који дан је то готово. пази при избору сијалица због топлоте. постоље по жељи. надам се да сам помогао и да ће успети.

поздрав

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

извињавам се због неактивности. имам неке обавезе па никако да се активирам. надам се да ћу ускоро наћи времена да се посветум и теми коју сам започео.

поздрав
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top