Sve što ste oduvek želeli a niste znali kako .....

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Evo, dragi moji, nakon neuspeha postavljanja raznih glupih tema na konto mene i pitanja o meni, nedozvoljenih tema s moje strane i neodobrenih koje su nekim čudom opstale, reših da sam sebi, na svoj način otvorim jednu temu.

U ovoj temi može učestvovati ko želi, pristup je svima dozvoljen, dobrodošli su duhoviti komentari, zabavni klipovi i slike ali isto tako ova tema ima dva pravila.

1. Nemojte mi postavljati lična pitanja jer na njih ne želim niti imam nameru da odgovaram.

2. Nemojte postavljati komentare nijednog oblika uvredljivog tipa.


Sve ostalo što ste ikada želeli znati o Crnom Čarobnjaku, pitajte i on će se potruditi da vam ispuni svaku želju adekvatnim odgovorom.

Takođe, zamolio bih vas da u slučaju mog odsustva sa SF-a ne postavljate nikakava pitanja.

Neka igre počnu!
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Kakve veze imaš ti sa njima-a da imaš, imaš pošto vidim da se spremaš na put u Englesku?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pošto nisi dama koliko tačno godina imaš :D
A posle toga sledi pitanje ,po tvom mišljenju koliko je kvalitetnih godina od tih koje si proživeo?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Pošto nisi dama koliko tačno godina imaš :D
A posle toga sledi pitanje ,po tvom mišljenju koliko je kvalitetnih godina od tih koje si proživeo?

Na prvo nećeš dobiti odgovor, jer - na lična pitanja neću odgovarati.

Na drugo ćeš dobiti - dovoljno da shvatim ko sam, šta sam, gde se nalazim i kojim putem da krenem.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Bleki sta ti mislis hoce li biti 3.svjetski rat sad u novembru kako nam je baba Vanga prorekla?:D
Mene pravo zadeverala ja ne mogu da jedem,ne mogu da spavam,bas sam se ono bacila u brigu i razmisljanje:lol:
 
Natrag
Top