Svaki put kada palim pc moram resetovati racunar

Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
82
Pozzz,kao sto naslov kaze svaki put kada palim pc ali apsolutno svaki put,kada kliknem da ga upalim moram ga resetovati i tek onda da signal zablica i krene se palit,i tako vec evo skoro mjesec dana,ljudi u cemu je tu kvaka, win 7 je os.

Dodato posle 6 Sati 36 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ima li iko voljan pomoci :-D ;-)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nije ti do wina. nego nije mi jasno .znaci kad ga upalis i krene dizati i stane , pa ga restartas i onda normalno radi. jesam li u pravu
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
82
nije ti do wina. nego nije mi jasno .znaci kad ga upalis i krene dizati i stane , pa ga restartas i onda normalno radi. jesam li u pravu
Ovako brate kad kliknem cujem da se upalio ali nema onog zvuka beep i nedize se.Uradio sam memory dijagnostiku sve ok event viewer nepokazuje nijedan critical error u sistemu, sfc /scannow sam takodje radio i tu sve ok,Sumnjam da je nesto u power options ali nemogu da skontam sta,odnio bih ga u servis jer je jos pod garancijom ali ako je neka glupost u pitanju neisplati mi se skuplja pita nego tepsija ce me izac.:???:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nece te nista skupo izac jer je komp pod garancijom . ima sve sto treba dzabe da ti promijene. moraju ti to odraditi . otvarati poklopce nesmijes jer je pod garancijom i mogao bi je izgubiti zbog toga i tek bi onda sve platio.
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
82
Ma znam ja to ali reko da nevozim 100km bezze ako je opcija neka ukljucena(iskljucena),shvatas....
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Ovako brate kad kliknem cujem da se upalio ali nema onog zvuka beep i nedize se.Uradio sam memory dijagnostiku sve ok event viewer nepokazuje nijedan critical error u sistemu, sfc /scannow sam takodje radio i tu sve ok,Sumnjam da je nesto u power options ali nemogu da skontam sta,odnio bih ga u servis jer je jos pod garancijom ali ako je neka glupost u pitanju neisplati mi se skuplja pita nego tepsija ce me izac.:???:
Kako izgleda po opisu, vrlo je moguce da je dugme za startanje racunara-otislo, u stvari prekidac za paljenje, na zalost ako je to u pitanju, ne podleze garanciji.
Mogo bih ti opisat kako da to najlakse da proveris, ali treba malo znanja i hrabrosti da rckas na ploci, sto bas i nije uputno za standardne korisnike racunara.
Ali evo price, pa vidi sam da li ces isto probat ili ne ?
Otvoris komp, stranuicu sa leve strane racunala, pogledas gde su na ploci pobodeni kablici koji idu od frontalnog dela/lica racunala, nacices da su tu : Power on, Reset, Hdd led i pover led. Prva dva Pover i reset izbodes i zamenis im mesta na ploci.
Palis racunar sada na reset dugme na racunaru-umesto na start dugmetu. Ako sve radi u ovom slucaju kako treba resio si problem, jedino sto sa gumbima izgleda malo naopako.
To bi po opisu trebalo da je tvoj problem.
Poz
 
Natrag
Top