Sud imam,ali mi je potrebno misljenje!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
To o kafani je bilo poredjenja radi(vama nebitno i sud bi bio tu)u to sam siguran.
Zatim nisam trazio da se raspravlja vec da mi kazete dal je pravilnik tu da skuplja prasinu ili da bude vodic korisnicima o pravilima ponasanja.Sto se tice ovoga slepci nisam u nijednom momentu upotrebio jednu ruznu rec, a o tome govori podatak da mi je osnivac sajta licno poslao mejl da se izvini i da konstatuje i on da nema pojma zasto je tako ispalo.
Valjda to ima neku tezinu,a ja sam spreman da vam dam adresu da pogledate prepisku i zakljucite sami naravno ukoliko odgovorni na ovom forumu dozvole,posto ne bih da pravim reklamu nikome,nije ok dok ne odobre moderatori.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Da li Vi shvatate šta ja pokušavam da Vam objasnim sve vreme? Kako radi administracija nekog drugog foruma nije naša stvar i ne vidim razlog da o tome više pišemo. Obzirom da to ne može da razreši Vaš status tamo, ovo se svodi na puko ogovaranje njih i njihovog načina rada a to nije u redu.
Naš pravilnik ne "skuplja prašinu", i primenjuje se konstantno. Kažem Vam treći put, nadam se i poslednji, ostavite se ove teme, nađite nešto drugo, forum je veliki, ima mnogo zanimljivog sadržaja i mnogo zanimljivih ljudi. Gledajte, čitajte, komentarišite, download-ujte, družite se, i iznad svega, opustite se i uživajte.
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
Pa ovo je mesto gde mozemo da pisemo sta hocemo ukoliko ne krsimo pravilnik.Ja nisam trazio da ogovaramo nekoga vec da cujem od ostalih korisnika misljenje po pitanju pravilnika dal se postuje ili ne i ne znam cemu to odbrojavanje.Vi izvolite pogledajte moje ucesce na forumu pa onda sudite o meni.Ja ucestvujem u svim mojim interesnim sferama i pohvaljen sam za ispovest tako da ne vidim problem vezan za ovu temu koja apsolutno nema veze sa vama.Na svakoj drugoj temi se bave ljudi ogovaranjem i nije zabranjeno, a meni se dele opomene,zasto?Niko se ne bavi ovim ovde pravilnikom to naglasavam i vi ostanite imuni na moj poziv ostalim korisnicima da prokomentarisu temu,pa tome valjda i sluze forumi.Hvala
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Sjetih se Tomise. Koji je to smor bio.

Zaključao sam temu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top