Subotić: "Leman me namerno udario, ispaštam, iako sam nevin"

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Subotić: "Leman me namerno udario, ispaštam, iako sam nevin"
26. avgust 2009.


neven-subotic-velika3241220090611062555.jpg


Naš reprezentativac će biti kažnjem zajedno sa golmanom Štutgarta, iako je Leman poznat kao jedan od najveih provokatora u Bundesligi i sinonim je za nesportsko ponašanje. Subotić ne veruje da će uspeti da izbegne kaznu.
Neven Subotić kaže da ga je Jens Leman namerno udario, i nije mu jasno zbog čega će i on platiti ceh.


“Nikada u Bundesligi nisam odgovorio ni na jednu provokaciju, ja nisam takav tip, veoma sam miran. Moguće je da sam instiktivno spustio ruku, ali to se jasno vidi na snimku, kada nema namere”, kaže naš reprezentativac.

On kaže da će se teško izvući.

“Mislim da me čeka suspenzija, minimalne su šanse da prođem bez kazne”, iskren je Subotić. Neće igrati za Dortmund za vikend, ali stiže u Beograd, čeka ga važnija utakmica, meč godine sa Francuskom.

“Igramo pred našim navijačima, imamo snage da overimo odlazak na SP”, optimista je sjajnih defanzivac.

Sinoć je inače na nemačkoj televiziji DSF bila na programu emisija u kojoj su prikazani svi incidenti u kojima je učestvovao Jens Leman, koji je poznat kao veliki provokator. Od toga bi mogao da se napravi igrani film, jer teško da sastavi par mečeva, da ne bude umešan u neki sukob na terenu.
 
Natrag
Top