Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
E druže Tito, to mi se omaklo! Sad imam kompas a i sat sam popravila... :lol:
Neće se ponoviti! :red:


Ili je to spam u spamu?
Pogrešno si shvatila pojam Spama, spam je kad je negde dobro zezanje, druženje, pričanje... yes3


A, ne ne, ne .....to radi Sindikalna orgnizacija, ja želim da budem ''funkcioner u Štrajkačkom odboru''!!!!
:D:D:D

Dobro onda imaćeš funkciju da polivaš vodom ekstremne štrajkače koji će se onesvešćivati od gladi. :) Mada ja ti ipak više preporučujem one polutke i krompir (imamo mi i sindikat u štrajkačkoj organizaciji, u spamu je sve moguće). :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pa,evo i mene,nadam se da nisu popunjena sva strajkacko-spamerska mesta :lol:

kco1eh.jpg


Pa,dragi moji,kako ste?Posto smo ovde,valjda mozemo o svemu,pa reko' malo da procaskamo... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Kad nema Bika (ovaj Vuka) :mrgreen: evo ja da ti poželim dobrodošlicu u štrajkački odbor. Ako hoćeš neku funkciju, vidi sa DumSS šta je ostalo. :D Kako se osećaš sad kad si deo tima za promene? :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Tu sam i ja...yes3

Samo da se protest ne oduži do snega...:vorred:

GlobalWarmingProtest.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Oo, Death, mogao sam da stavim ruku u vatru da ćeš se i ti pridružiti. yes3 :D

Štrajk traje do ispunjenja zahteva... Doduše, nemamo još zahteve, ali svejedno, dok se ne ispune štrajk je na snazi. :lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Kad nema Bika (ovaj Vuka) :mrgreen: evo ja da ti poželim dobrodošlicu u štrajkački odbor. Ako hoćeš neku funkciju, vidi sa DumSS šta je ostalo. :D Kako se osećaš sad kad si deo tima za promene? :lol:

Hvala,bolje vas nasla.Ma,jok,kakva funkcija,nisam ti ja za...Mislim,ja i funkcija.Dok ukapiram sta treba,propade strajk :lol:.Odlicno,nego nemam pojma sta trebam da radim sad kad sam strajkac :vorred: ?
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Logično, tu je i PYC, đe će kolo bez kokana.... :D

Hvala,bolje vas nasla.Ma,jok,kakva funkcija,nisam ti ja za...Mislim,ja i funkcija.Dok ukapiram sta treba,propade strajk :lol:.Odlicno,nego nemam pojma sta trebam da radim sad kad sam strajkac :vorred: ?

Vidim ja da će Death opet imati muke s objašnjavanjem... :lol:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Hocu i ja da strajkujem nikad nisam:vorred:
MoRe li?
Ja bi malo i bojkotovala forum i forumase zbog mrtvila,ali ne da mi se to ipak strajk!
Koji su zahtjevi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top