Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Stolarske kombinirke kombinovane mašine

N

Nodd

Član
Dragi forumaši,

Da li mozete na oovoj temi vise napisati o stolarskim masinama, kombinirkama, sve o njima.
Gdje se sva na Balkanu prodaju, ovlasceni distributeri, vasa iskustva sa istima i sl.

Zainteresovan sam za kupovinu jedne sa 5 operacija, pa sam u razmisljanju koja bi to marka mogla da bude, felder hammer, minimax, rcm group, robland i sl.

Izbor je zaista velik samo fale preporuke na osnovu licnog iskustva

pozdrav svima

T

tepo52vrb

Dragi forumaši,

Da li mozete na oovoj temi vise napisati o stolarskim masinama, kombinirkama, sve o njima.
Gdje se sva na Balkanu prodaju, ovlasceni distributeri, vasa iskustva sa istima i sl.

Zainteresovan sam za kupovinu jedne sa 5 operacija, pa sam u razmisljanju koja bi to marka mogla da bude, felder hammer, minimax, rcm group, robland i sl.

pozdrav svima

T

tepo52vrb

Dragi forumaši,

pozdrav svima