Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Stolarske kombinirke kombinovane mašine

N

Nodd

Član
Dragi forumaši,

Da li mozete na oovoj temi vise napisati o stolarskim masinama, kombinirkama, sve o njima.
Gdje se sva na Balkanu prodaju, ovlasceni distributeri, vasa iskustva sa istima i sl.

Zainteresovan sam za kupovinu jedne sa 5 operacija, pa sam u razmisljanju koja bi to marka mogla da bude, felder hammer, minimax, rcm group, robland i sl.

Izbor je zaista velik samo fale preporuke na osnovu licnog iskustva

pozdrav svima

T

tepo52vrb

Dragi forumaši,

Da li mozete na oovoj temi vise napisati o stolarskim masinama, kombinirkama, sve o njima.
Gdje se sva na Balkanu prodaju, ovlasceni distributeri, vasa iskustva sa istima i sl.

Zainteresovan sam za kupovinu jedne sa 5 operacija, pa sam u razmisljanju koja bi to marka mogla da bude, felder hammer, minimax, rcm group, robland i sl.

pozdrav svima

T

tepo52vrb

Dragi forumaši,

pozdrav svima