Stojan se kaje zbog Urške, sviđa mu se Nina!

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Stojan se kaje zbog Urške, sviđa mu se Nina!​

Stojan-Urska-Nina.jpg
Stojan u đakuziju između Urške i Nine​

Reper Marko Stojković, poznatiji kao MC Stojan, kada je ušao u “Dvor”, predložio je Slovenki Urški Čepin da imaju koitus pred kamerama, a izašao je sa emocijama prema Nini Vorkapić.

“Kajem se što sam se prve večeri, zbog treme i novonastale situacije, toliko napio i predlagao Urški seks. Bio sam pijan, ali znam šta sam radio i pričao. Što se tiče Nine, meni je stalo do nje, pogotovo zato što je drugi nazivaju ikebanom i pitaju se ko je i šta je ona. Dopada mi se jer je dokazala da ima stav. Ženama koje su lepe teško je da dokažu da su i pametne, a ona je i jedno i drugo. Ja tamo sa njom nisam hteo da radim neke stvari po svaku cenu da ne bi i nas dvoje bili još jedan par koji u rijalitiju igraju na kartu ljubavi, ali naš status je mnogo više od prijateljstva”, rekao je MC Stojan za “Alo!”.

Da bi došao do naklonosti zgodne manekenke, reper je morao da preskoči Jocu Stefanovića, koji se takođe motao oko Nine.

“Joca i ja smo u super odnosima, pogotovo u poslednje dve nedelje. On je mlad momak i zaljubio se, a nije znao kako da balansira kao ja, koji sam pre ovoga bio u nekoliko veza, u kojima sam i voleo i patio”, objasnio je sve popularniji reper.

Izvor: Alo
 
Natrag
Top