sterija

Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
ja sam trenirala odbojku u steriji,u OS"Stevan Dukic"...klub je,po mom misljenju bezveze,igrali smo sami protiv sebe(druge skole,isti klub),a na treninzima postoje neka glupa pravila tipa:siske moraju biti zakacene,nema sarenih pertli,mindjusa(pritom ne mislim na alke i velike mindjuse),i tako toga...:???:sto se tice drustva,to je extra,ali ovaj klub hoce preko noci da postane ozbiljan,zato forsiraju kondicione trninge...ne idem vise na odbojku,jer me smorila(isla sam ukupno 4 god.)a posebno me iznerviralo to,da kad zakasnis,moras da radis pitaj boga sta,i ono za vezivanje siski...misim ja stvarno ne mogu da ih zavezem kad su krive...:dntknw::roll:
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
e ovako,sto se tice odbojke,cilj takvih treninga je da se uvede disciplina i radna navika...to sto se tice siski je bezveze,ali mindjuse mogu da budu strasno kobne u svakom sportu pa i u odbojci,i po sebe i po druge,ako bi ipak da rizikujes sebe nemoj druge da stavljas u situaciju da se tvoji drugari povrede zbog tebe pa lepo stavis flaster preko i na neki nacin pokazes da
si se osigurala,kako tako,kad vec ne skidas.glupo je da se na treningu pazi da li su pertle ovakve ili onakve,svako nosi sta ima,ali je na utakmici nedopustivo,to je neka kultura koja bi trebala da se ispostuje,a kondicija je mnogo dobra samo ako se naviknes,posebno zbog toga sto su to uglavnom kardiovaskularnei aerobne vezbe sto pomaze telu da se pravilnije razvija i bude izdrzljivije.znaci donekle si upravu,a donekle nisi. nadam se da sam ti malo pomogao.pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
hvala,dobro si objasnio.samo,tekst se odnosio na trninge,ne na utakmice...:)
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2009
Poruka
12
Odbojka za dečake

Moj sin ima 11 godina, i od septembra trenira odbojku u školi Radoje Domanović, klub se uove Top Voley. To nam je blizu i sasvim je O.K.
Problem je što nema dovoljno dečaka, mislim da ih ima trojica, samo.
Samim tim dečaci ne mogu da igraju utakmice, i sve češće se žali da mu je glupo da tamo trenira...a i najstariji je.
Da li neko zna za neki klub na Novom Beogradu, koji je baš za dečake njegovog uzrasta?
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
Moj sin ima 11 godina, i od septembra trenira odbojku u školi Radoje Domanović, klub se uove Top Voley. To nam je blizu i sasvim je O.K.
Problem je što nema dovoljno dečaka, mislim da ih ima trojica, samo.
Samim tim dečaci ne mogu da igraju utakmice, i sve češće se žali da mu je glupo da tamo trenira...a i najstariji je.
Da li neko zna za neki klub na Novom Beogradu, koji je baš za dečake njegovog uzrasta?
ja nisam sa nbgd,ali mogu da se raspitam za klubowe,posto znam dosta likowa odatle...ali mislim da je u swakom odbojkaskom klubu isto...swe dewojcice i 2 ili 3 decaka...tako je bilo i kod mene,tako je swuda.izgleda da odbojka wise nije popularna medju decacima...-.-'
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2009
Poruka
12
Ako nešto saznaš, molim te javi.
Sin je rešio da od septembra menja klub...
 
Natrag
Top