Štene preživelo pad sa devet metara

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Štene preživelo pad sa devet metara, nakon što ga je zgrabio jastreb












Izvor:
Blic.rs









Dečak Tejlor Kalavej i njegova baka Elejn Bušar spasili su dvomesečno štene koje je palo u njihovo dvorište sa visine od devet metara.


244876_kuca-pad_f.jpg



Njih dvoje su bili u dvorištu svoje kuće u Kaliforniji, kada je dečak video kako nešto pada sa neba.

“Odjednom sam video malu kucu kako leži na zemlji, jedva živa”, rekao je Tejlor.
Elejn Bušar je za lokalne medije ispričala kako je bila iznenađena kada ju je unuk pozvao.

“Tejlor je počeo da viče da je video štene. Pogledala sam u nebo i videla jastreba koji je kružio iznad nas i odmah smo otišli do psa”, rekla je Bušarova.

Ona smatra da se mali smeđe-beli pas sam istrgao iz kandži grabljivice.


“Vidite ove tri crte, to su ožiljci od kandži. On je pravi mali buldožer, mogu da ga zamislim kako se izmigoljio iz kandži jastreba”, izjavila je Bušarova.

Malo je falilo da štene ne preživi pad, ali ono se sada oporavlja zahvaljujući njima.


Njih dvoje su se pobrinuli za kucu i nazvali je Ti Džej Hevenli (Nebeski), u čast njegovom čudesnom bekstvu od jastreba i padu.

"Ako ti Bog pošalje štene, treba da ga zadržiš, tako ja razmišljam. Mislim da ga je Bog meni poslao kao bebu za Dan Majki", rekla je Bušarova.

Bušarova već ima nekoliko pasa, konja, mačaka, pa čak i dva jastreba.


 
Natrag
Top