Stefan: Boki je smrdljiva nakaza!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Reper Stefan Gligorijević, posle vanrednog izbacivanja sa „Farme" u ponedeljak uveče, u razgovoru za Press otkriva da s nestrpljenjem iščekuje nastavak romanse sa manekenkom Irenom Šućur, koju su njih dvoje započeli na Pinkovom seoskom imanju u Lisoviću.

FARMA.jpg


On otkriva da mu se život pretvorio u pakao onog trenutka kada je ugledao transvestita Bokija 13.- Jedva čekam da vidim Irenu i da je zagrlim! Mnogo puta sam na imanju mislio o njoj i nadao se da se njene emocije prema meni nisu ugasile. Gledao sam je drugim očima od ostalih takmičarki! Nikada nisam pomislio da je koristim za seks kako bih sebi obezbedio što duži opstanak na „Farmi" - kaže Stefan, i dodaje da mu je učešće u rijalitiju postalo mučno kada se sreo sa Bokijem 13.
- Boki je smrdljiva nakaza! Smučilo mi se kada sam ga ugledao na „Farmi". U životu nisam upoznao tako nekog živog skota koji se ku*či i dupetom hoće da ide napred. Pokušava od sebe da napravi Azisa, iako je on za njega gospodin ili gospođa. Strašno je to što se nekome kao što je on pridaje na značaju, a on je samo jedan usamljeni debeljko ili, još bolje, debil - revoltirano je opisao šoumena.


FARMA-MALA.jpg



Reper ističe da je ponosan što je iz rijalitija izašao čistog obraza.- Nisam obrukao roditelje, prijatelje i sve one koju su glasali za mene. Nisam miran i tih, ali sam imao dobru kontrolu nad sobom, za razliku od ostalih takmičara - kaže Stefan, koji priželjkuje da snimi duet sa Zlatom Petrović.
- Voleo bih da snimim duet sa Zlatom Petrović, a možda uspem da napravim neki dogovor sa Sašom Popovićem i na taj način propagiram rep i hip-hop muziku u Srbiji.



Izvor:press
 
Natrag
Top