Stanković: "Inter je moja porodica"

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Stanković: "Inter je moja porodica"
28. oktobar 2009. 12:12

13880548094ae8278e9b6e6802394116_big.jpg


Kapiten reprezentacije Srbije Dejan Stanković izjavio je da je spreman da ostane u milanskom Interu do kraja karijere.

Stanković će u četvrtak uveče odigrati 300. utakmicu u Seriji A, kada Inter na stadionu "Đuzepe Meaca" bude dočekao Palermo, i ističe da ne želi da gleda u prošlost, već da je koncentrisan na budućnost.


31-godišnji Stanković, koji će predvoditi reprezentaciju Srbije na Svetskom prvenstvu naredne godine, naglasio je da će odigrati još mnogo utakmica u dresu italijanskog kluba i da će uskoro potpisati novi ugovor.

"Želim da odigram još mnogo utakmica. Možda ne baš 300, ali bih bio zadovoljan sa još 200, u dresu Intera, naravno. Želim još pet šampionskih titula. Nema mnogo toga da se priča o mom novom ugovoru. Ne mogu sebe da zamislim u nekom drugom klubu i stvari se odvijaju baš kako bi i trebalo. Ja sam deo porodice Intera", rekao je Stanković.

Trener Intera Žoze Murinjo pre nekoliko dana je pohvalio posvećenost Stankovića i istakao je da je želeo da dovede Frenka Lamparda u tim, ali da je svestan da bi pogrešio pošto srpski reprezentativac ove sezone igra u vrhunskoj formi.

Izvor: B92, Goal
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Samo se ja ne sećam kad je tako davao golove i pružao takve igre u reprezentaciji :/
 
Natrag
Top