stampac hp deskjet ink advantage 1015 problem sa instalacijom

Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
molim za pomoc!kupih ovaj stampac u tehnomaniji.nece da se instalira driver,pokusao na sve nacine ali nece.ocistio spooler.
IMG]http://i42.tinypic.com/2j636h5.jpg[/IMG]
proverio malware,viruse u kompu,nema nista znacajno i vredno paznje.imam xp v17.do sad je bio genijalan win jer je sve ucitavao kao od sale.skidao sam driver i sa orginalnog sajta i nece uvek me vraca na ovaj prozor.inace to je driver za 1010,drugi nepostoji.menjao usb ulaze ali ni to nije pomoglo.da li neko ima neki savet?dal nije neki servis iskljucen,mada bi on trebalo sam da povuce. :smile:
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Proveri kabl od napajanja da li je dobro prikljucen u samom stampacu.
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
ima kao neka fora sa kracim i duzim kablom,ali nisam dobio kabl uz novi stampac te sam uzeo svoj stari koji je bio sa isto hp,ali 845 c,nije hteo ni tako,pa sam sa posla uzeo drugi kabl,opet od nekog starog stampaca hp,i nista....najmanje sam 50 puta do sad ustekao i istekao iz stampaca probajuci razne nacine instalacije i uvek isto
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
sad dosao od kuma,probao hp1015 na win sedmici,odmah ga ucitao,odmah stampac proradio,neverujem da ima nekakve veze sa tim sto je sedmica,jer to i stariji model stampaca i drivera,pre bih rekao da je to nesto do mog wina,kod kuma sam sve ucitao sa orginalnog diska i sve je normalno radilo.Stampac 845c,kod mene nisam koristio nekoliko godina jer je crkao,nemogu da se setim dal nesto nisam iskljucio jer nisam zeleo da mi brzinu vuce stampac koga nemam,ako neko ima ideju,sta sam to mogao iskljuciti?sa sajta hp,odmah sam skinuo driver direktno u racunar cim sam video problem ali to je isti driver koji je i na disku.do sada nista nije pomoglo.ostajemi samo da probam jos win preko.hvala na dosadasnjim savetima,idemo zajedno do resenja problema.svakako da necu baciti novi stampac :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
instalirao sam drugi win,isti kao ovaj sto imam,xp v17,na istoj particiji,samo sto je ovaj novi naravno prazan,zatrazio mi je novi framevork 3.5,povukao to,i posle toga ko od sale instalirao stampac,na novom winu.znaci nesto je do starog wina.tu videh da imam framefork 4.0.hteo sam win preko,ali dosao mi kao novi win,pa sam stari u msconfig stavio kao default.ajd da to stanje ostavim neko vreme,pa cu novi izbrisati,kao win"0".ako neko ima neku ideju sta dalje,molim da mi je posalje,samo da izbegnemo dinstalaciju starog wina...........HVALAAAAAAAA!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Probaj uraditi samo repair starog sistema.I posle dodaj taj Net framework 3,5,mozda ga nisi ni imao na staromOS-u.Mada pri instalaciji ako nisi imao obicno opomene da nemas taj framework.I uvek pre reinstalacije uradi repair sistema pa ako nema boljitka onda drugi instal,jer ljudi rade reinstalaciju i zbog malih problema.
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
2rq2iy8.jpg
[/IMG] IMG]http://i39.tinypic.com/2rq2iy8.jpg[/IMG]
prijatelji,ovo je nova poruka,mislim da smo sve blizi i blizi resenju!evo sta sam uradio,pa tek video poslednju poruku,ali kao da sam bio vidovit :) deinstalirao sam framework 4.0,jer videh da je valjda u beta fazi,pa sam deinstalirao i 3.0,uradio restart,pa ubacio3.5,kad je to driver od hp1015 zatrazio na pocetku....sad krecem na portove,znam da sam i to cackao pre neki dan da bih nasao resenje problema,e sad samo da se setim da vratim virtual private usb port,jer to stoji u novom winu.....logicki razmisljam :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
80
da,nema ga vise i tu je sad problem,tamo gde je bio,nestao je virtual private usb port!ima cih comova i file port,al nema ovog najvaznijeg!kako da ga ubacim,na karticu ubaci port,nedaje ni to resenje?
 
Natrag
Top