Šta znači ŽIVETI?

Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
115
Живети значи да си у Цркви Христовој Истински Православној.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pravi odgovor na pitanje: šta znači živjeti, bio bi - igrati se!
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Postoje dve vrste ljudi.

Jedni se rode i umru spavajaući. Drugi se u između ta dva događaja probude.

Jedni životare, drugi žive.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
prikupljati iskustvo i dozvoliti da nasa svest sto pre "sazri", i oslobodi se okova materijalnog ili zelja.
 
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
346
Kota703 pa da li ispunjavaš volju božiju de su ti dela Hristova onda?

Svaki dan kada nesto krenem da uradim ja se preispitujem da li je to Volja Bozija ili moja,a ja se pomolim Bogu pa cekam da mi se misli razbistre.A sto se dela tice Gospod zna moja dela.Ako si ti na strani necastivog i molis se njemu on ti moze reci moja dela jer njegove sluge demoni sve zapisuju pa neka ti kazu.Ako se trudis da zadobijes veci polozaj u paklu i pohvalu od necastivog moraces se vise potruditi inace ide bicevanje kada mu odes.Da sad ne spamujem temu mislim da ti odlicno znas o cemu ja pricam.
 
Član
Učlanjen(a)
12.05.2010
Poruka
16
Kota, a gde to sluge demoni zapisuju?U neki notes?U kojoj knjizari ima da se kupi zbirka?
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2010
Poruka
30
Živjeti, znači moći postavljati pitanja. Onog trenutka kad ne budeš imao pitanja..(game over), nema živjeti....
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
...,osecati lepotu neverovatnog dara-zivota, cuti se sa dragim ljudima, naci zajednicki jezik sa cerkom koja je u "ludim godinama", poljubiti usnulu dragu kasno nocu kad se dodje saposla, priznati sebi da vam slucajni klinac ili klinceza jos uvek moze izmamiti osmeh, gledati svet bez bora, verovati u sledece i sva, sledeca jutra, ili se samo napiti sa prijateljima bez posebnog razloga ili dogovora, onako slucajno, spontano, iako se uvek sve zavrsi sa pricom o politici, ...
Ucinimo ga boljim , ma sta kome to znacilo, vrednim, zbog njega samog, zivota, zbog svih zivih bica koja dele isti dar sa nama i promenicemo buducnost, zajedno...
 
Natrag
Top