Sta znaci ovaj znak ?

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Da li neko zna sta znaci ovaj znak??
Ne mogu nigde na netu da nadjem,znam da ovakav tatoo ima Lady Gaga ...

51334054.png
[/URL][/IMG]
 
Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
38
Znači peace naopako okrEnuta 2 prsta u zrak korišten 60-70 godina u vrijeme hipi pokreta itd itd uglavnom se veže za ovo navedeno
Lady Gaga iz mlađih dana sve će da ti bude jasno

 
Poslednja izmena od urednika:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Folgging my flog, ne ostavljaj žive linkove, to je zabranjeno.

A između ostalog, peace ne izgleda tako nego ovako:

peacesign.jpg

Znak koji je Crnka navela više liči na modifikovani znak mercedesa.

Mercedes-Benz.jpg

Mada sigurno nije ni to.
 
Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
38
:rofl2:mene si prosvjetlila za crnku nemam pojma ali 100% je reklama za mercedes iz 60-70 godina
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
crvendacka mojne mi se mesas u temu ...:blum3:

pogresila sam pa sta,desava se ... :beee:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Prvo i osnovno, ja za tebe nisam Crvendaćka i tvoja vređanja nemam nameru da trpim.l
Drugo, kaže se hvala na odgovoru. Nigde nisam rekla da si ti pogrešila.
 
Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
38
Znak koji je crvendać postavila i Crnkin su različita 2 znaka da pojasnim Crnkin znak znači kao što sam i objasnio dok je crvendać zamjenila znak koji u sredini ima još jednu tako da kažem nogu dok Crnkin nema ali jbg VAŽNO JE ZAPOČETI SVAĐU
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
ja bih te zadnji put zamolila da mi se ne mesas u teme koje otvorim,to sam vec negde napisala,niti da odgovaras na moje postove,i ispravljas me ako negde pogresim ...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Nažalost nisi ništa "pojasnio". Bio si decidan u tome da je znak koji je Crnka postavila znak "Peace" iz vremena hipi pokreta. Pošto mu nedostaje ta jedna, kako ti kažeš "noga" on to očito nije. Crverndać nije tvrdila ništa za razliku od tebe nego je rekla da to nije znak "Peace" ali da najviše liči na znak Mercedesa, i dodala je "Mada sigurno nije ni to". Prema tome ti si ovde jedini koji nešto tvrdi.
Po meni to nije znak "Peace" jer znam njegovu prikrivenu simboliku krsata sa slomljenim kracima zarobljenim u krugu. Znam i ko je tu satansku zavrzlamu nametnuo bezidejnom hipi pokretu koji se zbog svoje bezidejnosti i ugasio kao takav. Ja ne znam šta znači znak koji je Crnka pokazala ali znam da to sigurno nije "Peace".

Crnka, ne možeš nikome braniti da ušestvuje u bilo kojoj temi na forumu.

Rasta ne insinuiraj o namjeri da se započne svađa.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top