Šta žene zapravo žele?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne razumem bas u kom kontekstu se ovde pominju Svabice. Ko zivi sa Svabicom, nikad nece otkriti lepotu veze, braka, roditeljstva...niti imati lepo misljenje o zenama. One su obicne fukse (da prostite).
Ju, sram da ti se vidi! To se kaže mnogo vole onu stvar! :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Meni moj cini sve sto pozelim...smile3...u svakoj vezi ima i nesuglasica ali sve je to sastavni deo, bude i prodje. Bila bih nepravedna ako bih ga kudila. :dntknw:
Blago Vama... Da li ste se IKAD zapitali, na primer, šta bi dotični gospodin, možda, poželeo?
Teško pitanje?
A za gđu Crvendać (ne umem dvaput citirati u istom postu, pa moram da pribegnem ctrl-c, ctrl-v)
Svi smo mi ljudi... sa svojim vrlinama i manama, ima nas i dobrih i loših. I ne menjamo se tako lako. Možda neki i prikrivaju ko su i kakvi su, pa se to kasnije sazna.
E, u tome je poenta!!!!
Bacaju se mamci dok se ne zakači dovoljno velika somina....
A pakao kreće, kada se somina osvesti, pa na kraju iz samoodbrane počne da koristi modele ponašanja koji se na njemu već upotrebljavaju...
Nastavak kasnije...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Blago Vama... Da li ste se IKAD zapitali, na primer, šta bi dotični gospodin, možda, poželeo?
Teško pitanje?
A za gđu Crvendać (ne umem dvaput citirati u istom postu, pa moram da pribegnem ctrl-c, ctrl-v)
Svi smo mi ljudi... sa svojim vrlinama i manama, ima nas i dobrih i loših. I ne menjamo se tako lako. Možda neki i prikrivaju ko su i kakvi su, pa se to kasnije sazna.
E, u tome je poenta!!!!
Bacaju se mamci dok se ne zakači dovoljno velika somina....
A pakao kreće, kada se somina osvesti, pa na kraju iz samoodbrane počne da koristi modele ponašanja koji se na njemu već upotrebljavaju...
Nastavak kasnije...

Naravno, ali, ako je toliko loše, zašto to trpite i ostajete u takvoj vezi ili braku? Bolje biti i sam nego trpeti torturu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Ju, sram da ti se vidi! To se kaže mnogo vole onu stvar! :lol:

Julkice, bači, molim te pogled na sliku što ide uz Rekontru (kontra, rekontra, subkontra, mor kontra, papir kontra) su izrazi iz kartaške igre zvane preferans (inače strahovito infektivne, ako se ja pitam)... E, re je stavio sliku karata poznatijih u Srbalja kao Mađarice (ima ih 32 u špilu i boje su drugačije), E, ja preferiram Švabice- špil od 52 karte od keca do popa, sa znakovima pik, karo, herc tref- list, kocka, srce, detelina' mača, dinara, kupa, ??? ne sećam se kako crnogorci krste trefa..
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Naravno, ali, ako je toliko loše, zašto to trpite i ostajete u takvoj vezi ili braku? Bolje biti i sam nego trpeti torturu.
Ovde moram priznati da sam se po svom divnom običaju zaleteo kano ždrebac pred rudu i izneo premise i predubeđenja, koja, naravno ne mogu držati vodu u bilo kom pozitivističkijem i racionalnijem razmatranju... Da li bi jedno 'IZVINITE', bar malo korigovalo nastavak diskusije?
Sada, svaki čovek ima svoju priču (svaka keva ima svoga čiču- Partibrejkersi:blum3:), Ja zasad imam DEBEO razlog da ostanem u dotičnoj 'vezi'... Tu ulogu najviše igraju emocije (ne prema dotičnoj, koliko prema detetu, jednom jedinom biseru koji vredi disanja...). Slučajno nažalost, znam kako očevi prolaze nakon razvoda, o srećne li zemljice Srbijice! Najegotičniji, lažljivi, zlobni, niski skot će dobiti starateljstvo, samo akonto svog pola, da bi u budućnosti nastavila kažnjavati dotičnog oca, tipa, jednom u mesec dana, kad se pojaviš da pokupiš dete, ono će biti sklonjeno na sigurno i jelte, 'biti bolesno'... Izvol'te gospodine nalevokrugirati se na još mesec dana.... Makar dok jelte, nesrećna samohrana ne nađe opet dečka... Ovo nije scenario ordinarnog ženomrsca, ovo je slučaj, iz moje neposredne okoline, iz firme gde radim...
A već u 'braku' moram dokazivati da nemem rogove, rep, vatrene oči i trozubac... Kao i da dete neće biti višestruko silovano, raščerečeno i bačeno na otpad, samo ako se pojavi kod bake (više puta joj je to prezentovano na taj način)...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ovde moram priznati da sam se po svom divnom običaju zaleteo kano ždrebac pred rudu i izneo premise i predubeđenja, koja, naravno ne mogu držati vodu u bilo kom pozitivističkijem i racionalnijem razmatranju... Da li bi jedno 'IZVINITE', bar malo korigovalo nastavak diskusije?
Sada, svaki čovek ima svoju priču (svaka keva ima svoga čiču- Partibrejkersi:blum3:), Ja zasad imam DEBEO razlog da ostanem u dotičnoj 'vezi'... Tu ulogu najviše igraju emocije (ne prema dotičnoj, koliko prema detetu, jednom jedinom biseru koji vredi disanja...). Slučajno nažalost, znam kako očevi prolaze nakon razvoda, o srećne li zemljice Srbijice! Najegotičniji, lažljivi, zlobni, niski skot će dobiti starateljstvo, samo akonto svog pola, da bi u budućnosti nastavila kažnjavati dotičnog oca, tipa, jednom u mesec dana, kad se pojaviš da pokupiš dete, ono će biti sklonjeno na sigurno i jelte, 'biti bolesno'... Izvol'te gospodine nalevokrugirati se na još mesec dana.... Makar dok jelte, nesrećna samohrana ne nađe opet dečka... Ovo nije scenario ordinarnog ženomrsca, ovo je slučaj, iz moje neposredne okoline, iz firme gde radim...
A već u 'braku' moram dokazivati da nemem rogove, rep, vatrene oči i trozubac... Kao i da dete neće biti višestruko silovano, raščerečeno i bačeno na otpad, samo ako se pojavi kod bake (više puta joj je to prezentovano na taj način)...


Pretpostavila sam da je tako, i zaista mi je žao. Znam puno takvih primera. Ali, molim Vas, ne gubite nadu. Jednom ćete iz svega toga izaći i ja Vam zaista želim da nađete sreću sa nekom dobrom ženom koja će znati da Vas ceni. :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Hvala je za pozitivno razmišljanje o mojoj omiljenoj igri. A sad tema (ne znam da li se odnosi samo na žene, ali daću svoj komentar). NIKADA nisam na početku (nazovimo upoznavanja) bio ono što nisam, glumio ludilo, igrao igrice! Odmah sam otvarao karte i predstavljao se u pravom svetlu. Ranije, usled hroničnog nedostatka para, bacao sam se na druge stvari, sirovi humor, iskrenost! E sad, bile su one koje su govorile "kakav seljak", a nekome je to bilo "slatko"! I takve devojke su znale i kasnije šta da očekuju od mene. Nema udica, mamaca, osvešćivanja... Ako ti se takav sviđam-u redu, ako ne-putuj igumane, ne brini za manastir! :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Julkice, bači, molim te pogled na sliku što ide uz Rekontru (kontra, rekontra, subkontra, mor kontra, papir kontra) su izrazi iz kartaške igre zvane preferans (inače strahovito infektivne, ako se ja pitam)... E, re je stavio sliku karata poznatijih u Srbalja kao Mađarice (ima ih 32 u špilu i boje su drugačije), E, ja preferiram Švabice- špil od 52 karte od keca do popa, sa znakovima pik, karo, herc tref- list, kocka, srce, detelina' mača, dinara, kupa, ??? ne sećam se kako crnogorci krste trefa..



Hvala Vam puno, na trudu. :) Sad mi je jasno da nema veze sa temom.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Blago Vama... Da li ste se IKAD zapitali, na primer, šta bi dotični gospodin, možda, poželeo?
Teško pitanje?


Nismo mi u komsiluku pa da se pitamo sta bi ko pozeleo. Zivimo zajedno i javno govorimo o tome sta ko zeli. Koliko je ko u mogucnosti, toliko i ispunjava.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
.u svakoj vezi ima i nesuglasica ali sve je to sastavni deo, bude i prodje. Bila bih nepravedna ako bih ga kudila. :dntknw:

Naravno slažem se potpuno,niko od nas nije isti i svi u životu manje više prođemo kroz to da budemo povređeni ili povređujemo,pri tom misli na oba pola....tako da što se žena tiče i njihovih postupaka isto toliko ima i od strane muškaraca.
 
Natrag
Top