Šta žene zapravo žele?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Šta žene zapravo žele?

B92



Muškarci i žene su različiti. Upravo zato vrlo često dolazi do nesporazuma, jer što je jasno jednoj strani, ne mora nužno biti jasno i drugoj. Kako sa svojom partnericom ne biste imali problema u komunikaciji, pročitajte ovih nekoliko saveta koji će vam otkriti šta žene vole i cene.

Žene posebno vole da muškarci razumeju šta one žele…

Kako dekodirati žensko ponašanje? Ne, one nisu sa druge planete i potrebno je samo malo vaše pažnje pa da vaš partner uz vas bude vrlo srećan. Postoje neka opšta pravila koja se mogu primeniti na sve žene.

Iako su žene ponekad ljubomorne kada njihov muškarac gleda drugu ženu, to ne znači i da su mentalno bolesne. Žene ponekad samo trebaju potvrdu svoga muškarca da su mu i dalje poželjne čak i ako im telo ne izgleda kao s naslovnice Playboya.

Istina je da se žene ponekad nađu na emocionalnoj vrteški. To je jednostavno tako. I žene su ljudska bića koja ne mogu uvek biti sjajno raspoložena, a to ni ne žele. Opšte je poznato da nema prave sreće bez malo tuge.

Ženama nedostaje onaj lepršavi osećaj s početka veze. One vole kad im darujete cveće, čokolade, seksi rublje, putovanja za vikende i još mnogo toga. Mnogi muškarci to prestanu raditi kada osvoje ženu, a ne bi trebali.

Ženama je jedna od najseksipilnijih stvari kod muškaraca kada im kuvaju. Ili pospremaju stan. Ili naprave bilo kakav posao koji će njoj olakšati dan. Učinite to stoga s vremena na vreme.

Žene vole dugu predigru. Istina, žene nemaju ništa ni protiv seksa na brzaka, ali pravi doživljaj za njih je duga predigra uz mirisne sveće, laganu muziku i nježnu masažu. Ako želite pored sebe zadovoljnu ženu, priredite joj ponekad takav tretman.

Iako žene nisu vulgarne, ipak nisu ni svetice. Tu i tamo vole dobiti 'prljave' SMS-ove ili e-mailove. Iznenadite ih time, pa će i one iznenaditi vas.

Nitko ne voli kada mu se laže, pa tako ni žene. Povjerenje je stvar koja se teško stječe, ali vrlo lagano gubi. Sjetite se toga kada idući put poželite nešto slagati.

Žene ne žele seks uvek. Ponekad imaju dane kada se osjećaju debelo, kada su pod pritiskom na poslu ili ne osjećaju bliskost prema partneru. Tada jednostavno nisu za seks, ali ako vi ipak inzistirate, svakako će pomoći da ih pre toga saslušate i kažete im da su lepe i poželjne.

Žene vole kad su muškarci muškarci, ali jednako tako vole i kada uvažavaju njihovo mišljenje i ne glume sve vreme superiorne mužjake.


 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Da da, slučajno nisam zadnjih 30+ godina živeo na pustom ostrvu ili u manastiru...
Obožavaju da te izoduševljavaju na početku poznanstva, ti bokca, kako dobro kuva, čoveče, wow kakvo ludilo kad se izađe negde u zezanje, a tek ludilo, kada provališ kakav je HOT donji veš samo za tebe (hm?) nabacila...
E, onda se dolazi do faktora zvanog vreme...
Preselićete se negde, možda i ozakoniti vezu pred Bogom i narodom, neko pre, neko kasnije će provaliti da ti se obraća sve povišenijim glasom i da sve više koristi imperativ (gram. zapovedni način) u komunikaciji s tobom.... Da je sada već PODRAZUMEVANO da je na tebi pijaca, pajalica, usisivač, mesečno pomeranje kreveta, ormara, čegagod od 60+ kg... Da je za 'pater familias'-a preživanje nakon obilnog ručka (pasulj, naravno, ako se gđa udostojila posetiti kuhinju) već davno prošlo vreme... Champions League je naravno, tema van mogućnosti rasprave, jerbo, ima serije na Pinku, Foxu, ma čak i na BN u...
I eto, šta žene vole/ žele?
Po glavi mi se vrzmaju termini sa poljoprivrednih imanja- volove, magarce, tegleću marvu...
Baš da vidim, postoji li neki muškarac, koji se ne bi složio sa ovakvom vizurom tih tananih, suptilnih, neobičnih M/Ž odnosa...
Kao instant odgovor na ovu temu, preporučujem pesmu Riblje Čorbe iz davnih, davnih dana (dok su još i pokušavali ličiti na rock'n'roll bend) Minut ćutanja (ljubav je mrtva), J**i ga sad, ne mogu da se setim imena albuma, beše li Istina?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Auuuuuuuuuuuuuuu... ala nas nagrdiste sve odreda...
Pa, gospodine, ako ste Vi imali takvu sreću ili nesreću, ne mora da znači da je to pravilo, i da neke žene isto to, a možda i gore neće reći za muški rod.
Ja neću. Ne žalim se. Imam pored sebe divnog čoveka, i upoznala sam ih još gomilu isto tako divnih, tako nemam loše mišljenje. A što se tiče onog kuvanja, pranja, peglanja, erotskog veša, itd... i posle skoro sedam godina radim sve to, kuvam mu sve što poželi i to svaki dan, jer ne volim da podgrevam.
Prema toma, nemojte tako strogo, ima još dobrih žena na ovom svetu, i još boljih muškaraca. :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Auuuuuuuuuuuuuuu... ala nas nagrdiste sve odreda...
Pa, gospodine, ako ste Vi imali takvu sreću ili nesreću, ne mora da znači da je to pravilo, i da neke žene isto to, a možda i gore neće reći za muški rod.
Ja neću. Ne žalim se. Imam pored sebe divnog čoveka, i upoznala sam ih još gomilu isto tako divnih, tako nemam loše mišljenje. A što se tiče onog kuvanja, pranja, peglanja, erotskog veša, itd... i posle skoro sedam godina radim sve to, kuvam mu sve što poželi i to svaki dan, jer ne volim da podgrevam.
Prema toma, nemojte tako strogo, ima još dobrih žena na ovom svetu, i još boljih muškaraca. :)
U pravu si, "ima još dobrih žena na ovom svetu"... Međutim, problem je što je takvih sve manje! Ja sam imao sreću, našao sam devojku koja mi pruža ogromnu ljubav, nešto, što nisam verovao da može a postoji, do pre par godina... Ali i čovek je u pravu, u zadnjih 20-ak godina postali smo kao ljudi mali, zli, sebični, foliranti... Muškarac koji dočeka stvari iz milutinz-ovog posta, sam je kriv! Ipak mora da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju! :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
U pravu si, "ima još dobrih žena na ovom svetu"... Međutim, problem je što je takvih sve manje! Ja sam imao sreću, našao sam devojku koja mi pruža ogromnu ljubav, nešto, što nisam verovao da može a postoji, do pre par godina... Ali i čovek je u pravu, u zadnjih 20-ak godina postali smo kao ljudi mali, zli, sebični, foliranti... Muškarac koji dočeka stvari iz milutinz-ovog posta, sam je kriv! Ipak mora da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju! :blum3:

Kao i više puta do sada, i u ovome smo se složili. :)
I naveli dva primera, sopstvena, da to ne mora da bude tako.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
U pravu si, "ima još dobrih žena na ovom svetu"... Međutim, problem je što je takvih sve manje! Ja sam imao sreću, našao sam devojku koja mi pruža ogromnu ljubav, nešto, što nisam verovao da može a postoji, do pre par godina... Ali i čovek je u pravu, u zadnjih 20-ak godina postali smo kao ljudi mali, zli, sebični, foliranti... Muškarac koji dočeka stvari iz milutinz-ovog posta, sam je kriv! Ipak mora da se zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju! :blum3:
Dobro, gospodine Re (ja pref preferiran sa Švabicama, usput)... Mislim da si prevideo, jednu stavku- VREMENOM! Bože zdravlja da sam u krivu, ali videćeš.... (subkontra na tog šupljeg pika,:blum3:)
Gospođu Crvendać bih pitao, da li bi smela desnicu u vatru da stavi, da bi njena jača polovina podržala sve ono što ona govor/ kuca, kada bi znao da ona to neće pročitati, odn da li će se saznati da je to baš ON (imenom i prezimenom) kucao?
Davno sam u jednom toaletu, mislim ETF-a BU naleteo na grafit, 'muškarci su kao klozet- ili su usrani, ili su zauzeti'... Tada (još sam bezbrižno studirao) sam to video kao izuzetno duhovitu mudrost i pohvalu (ne tvrdim da sam izuzetno pametan)...
Sada vidim da se u toj sentenci može naći bilo koji pol, bez razlike....
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Meni moj cini sve sto pozelim...smile3...u svakoj vezi ima i nesuglasica ali sve je to sastavni deo, bude i prodje. Bila bih nepravedna ako bih ga kudila. :dntknw:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Dobro, gospodine Re (ja pref preferiran sa Švabicama, usput)... Mislim da si prevideo, jednu stavku- VREMENOM! Bože zdravlja da sam u krivu, ali videćeš.... (subkontra na tog šupljeg pika,:blum3:)
Gospođu Crvendać bih pitao, da li bi smela desnicu u vatru da stavi, da bi njena jača polovina podržala sve ono što ona govor/ kuca, kada bi znao da ona to neće pročitati, odn da li će se saznati da je to baš ON (imenom i prezimenom) kucao?
Davno sam u jednom toaletu, mislim ETF-a BU naleteo na grafit, 'muškarci su kao klozet- ili su usrani, ili su zauzeti'... Tada (još sam bezbrižno studirao) sam to video kao izuzetno duhovitu mudrost i pohvalu (ne tvrdim da sam izuzetno pametan)...
Sada vidim da se u toj sentenci može naći bilo koji pol, bez razlike....

Naravno da bih smela. Ono što radim - radim. Uradila sam i mnogo više, tek on bi Vam ispričao šta sam sve uradila i na šta sam sve spremna za onoga koga volim. Ne bih baš da sve to istresam javno, ali bilo je i teških bolesti i raznih stvari iz kojih sam ga iščupala, i da se, ne daj Bože ponovo nađem u takvoj situaciji, opet bih.
Svi smo mi ljudi... sa svojim vrlinama i manama, ima nas i dobrih i loših. I ne menjamo se tako lako. Možda neki i prikrivaju ko su i kakvi su, pa se to kasnije sazna. Kod mene je to tako od prvog momenta, pa kome se sviđa - sviđa, kome se ne sviđa - baš me briga. Ali se trudim da nikome ne činim ono što ne želim da čine meni.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Dobro, gospodine Re (ja pref preferiran sa Švabicama, usput)... Mislim da si prevideo, jednu stavku- VREMENOM! Bože zdravlja da sam u krivu, ali videćeš.... (subkontra na tog šupljeg pika,:blum3:)
Gospođu Crvendać bih pitao, da li bi smela desnicu u vatru da stavi, da bi njena jača polovina podržala sve ono što ona govor/ kuca, kada bi znao da ona to neće pročitati, odn da li će se saznati da je to baš ON (imenom i prezimenom) kucao?
Davno sam u jednom toaletu, mislim ETF-a BU naleteo na grafit, 'muškarci su kao klozet- ili su usrani, ili su zauzeti'... Tada (još sam bezbrižno studirao) sam to video kao izuzetno duhovitu mudrost i pohvalu (ne tvrdim da sam izuzetno pametan)...
Sada vidim da se u toj sentenci može naći bilo koji pol, bez razlike....
Ako ti vratim papir kontru, partija je gotova, a tek smo počeli... :D Vremenom će i jedan i drugi da otvaraju kapiju, ali žena nikad ne vozi traktor... yes3
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Ne razumem bas u kom kontekstu se ovde pominju Svabice. Ko zivi sa Svabicom, nikad nece otkriti lepotu veze, braka, roditeljstva...niti imati lepo misljenje o zenama. One su obicne fukse (da prostite).
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top