Sta vi najvise nervira u internetu

Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Mene me nervira trazalica Google Toolbar-Bugarska.Na vrhu svake stranice je napisn na kom jeziku je ova strana.Opet sam u Serbianforum i opet pise ta stranica da je napisana na hrvatski jezik.Ima i opcija gde mozes da im pomognes ako sa pogresili i nepamtim vec koliko puta sam pracala poruke stranica da je napisana na srpski.Kad pratis signal za greske trenutno menjaju jezik,a posle opet isto.Kakva je ta administracija trazalici,ta nezna ko jezik je srpski,ko je hrvatski,pa ko je srbo-hrvatski.Zar ne vida da pise Serbianforum,e kakav da je jezik kad forum je srpski!Pozdrav svima iz Bugarske!;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
9
Možda ti je najbolje da isključiš prevodioca, osim ako ti baš treba.. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Hvala za savet

Možda ti je najbolje da isključiš prevodioca, osim ako ti baš treba.. ;)
Potreban mi je prevodilac,majka mojej babi je srpkinja,ali neznam dobro da pricam i pisem po srpski.Sad u starih godina se ucim.A i taj engelski jezik sta me muci.U meni je Vista Home Premium i sve je na engelski,svaka porua Windows-a je napisana na taj jezik[a kad prodajes nesto inostrancima,mora to da je napisano na jezik koji se govori ovoj zemlji.Pozdrav:give_rose:
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
1
Najviše me nervira cena internet provajdera a internet je ok!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
[ATTENTION]netreba ti da savjetujes nikoga gdje ce da bude i na kom forumu ce da bude. pomozi ako mozes ako nemozes preskoci.[/ATTENTION]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Google više nije ono što je nekada bio. Sada imaju sasvim neprijateljsku politiku. Tako se barem čini. Sve u cilju da ti olakšaju život i pretragu, a ustvari rade suprotno. Recimo, njihov novi instant search. Kako pišeš tako ti izbacuje detalje pretrage. Prati slovo po slovo. Pa dal' su oni normalni? I uvek kad obrišeš keš iz pretraživača moraš tu opciju nanovo da isključiš. Debilana.

Što se tiče prevodioca, najbolje je to isključiti. I lepo ukucati Google Translate kada zatreba nešto za prevod.

Što se tiče serbian foruma i hrvatskog jezika, google stavlja srpski jezik kada se radi o ćirilici. Samo tad koliko mi se čini, možda grešim, nebitno. Sve u svemu, kada se recimo dizajnira neki sajt, a pismo na tom sajtu je srpsko (latinica) ili srpsko-hrvatsko onda se preporučuje "sh" naznaka za jezik, što bi značilo srpsko-hrvatski. Neki i dalje stavljaju "sr-lat".. Kada se stavi "sr" google očekuje da je to ćirilica. Imaju oni mnogo toga još da nauče o nama.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Na internetu me me najvise nerviraju napaljeni klici koji su procitali par tutova i srusili par sajtova i misle da su *ebeni hakeri msm daj.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Najvise me nerviraju poruke OSVOIO SI 1000...evra SAMO KLIKNI OK!!
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Razno razne reklame kad posetim neki sajt i iskacuci prozori.
 
Natrag
Top