Sta vas najvise ljuti?

Sta vas najvise ljuti?

  • Porodica (deca,muz,zena...)

    Votes: 0 0,0%
  • Komsije

    Votes: 0 0,0%
  • Kad nemam vode ili struje u kuci

    Votes: 6 37,5%
  • Kada neradi Tv ili nemam internet

    Votes: 0 0,0%
  • Ljudska glupost

    Votes: 9 56,3%
  • Sve moze da me naljuti

    Votes: 1 6,3%
  • Nemam misljenje

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    16
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Svaki covek se ljuti najmanje jednom dnevno.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Zasto ne odgovarate

Nije li interesantno pipanje ili nisto ne moz da vi naljuti i nema takva opcija.Malo mi je verovatno da se covek ne ljuti bar jedan put u danu i za sta mora i za sta nebi.Evo meni sve moz da me naljuti,ali kad sam naljutena kratko traje.U vecini slucajeva sve uzalud da pokida zivce.Pozdrav svima!;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Kada nemam kablovsku ili internet,kao da sam u srednjem veku,se osecam...
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Hvala za odgovor

Kada nemam kablovsku ili internet,kao da sam u srednjem veku,se osecam...
Hvala ti za odgovor!I ja ko ti se ljutim za iste te stvari.A to da smo u srednjem veku je tako-takva izgleda je politika-neki narodi ziveti kao ljudi 21 veka,a mi smo jos nazad tamo negde daleko,gde izgleda i Bog je nas zaboravio.Nadam se da dodje vreme i mi da zivemo kao i oni!Pozdrav i sve najlepse!Nada umira poslednja!;)
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kada nemam vode ili struje u kući...
E to me stvarno nervira. Ponekad razmišljam, da li je gore kada nemaš vode ili struje...Nekako je tanka linija...
Vodu možeš da doneseš ''odnekle'' (a najbliže mi je da odem na selo to je oko 10 km), a struju ne mogu da donesem, osim ako nisu smislili nešto novo...mislim...
Ostalo sa liste, ne može da me iznervira... ali uopšte...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ponekad komsije,pogotovo mala deca,kad galame,itd....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Moze da me naljuti to kad nema vode ili struje u kuci...onda se osecam kao odsecena od sveta..Moram uvek da imam i jedno i drugo zbog mojih prasica ..ali kad nema snadjem se..vodu donesem od nekud..imam plinsku bocu..tako da..eto..
Da je moglo da se glasa za dve opcije, druga bi bila..ljudska glupost..to uzasno zna da iznervira..
 
Natrag
Top