Šta vam se baš sad, u ovom trenutku, jede?

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ma štrudla! Al' ne smem da kažem!:beee: Umalo da se poubijamo zbog štrudle! :lol:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ma štrudla! Al' ne smem da kažem!:beee: Umalo da se poubijamo zbog štrudle! :lol:

Nek ti Tito da one bez fila. Dobio je 8X više srca i zagrljaja neg što je fila bilo. Ako ti ja dadnem ovu redovno filovanu bojim se da će da obandačiš u nesvjest.:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ne bih da spamujem al' ovo je samo za Meda ( i štrudlu) shout shout shout
(može i čokolada:dance2:)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ma štrudla! Al' ne smem da kažem!:beee: Umalo da se poubijamo zbog štrudle! :lol:

domacastrudlaviacdruhov.jpg



Mars, ova ti je sigurna, Rus neće da je dira jer nema "preliv od čokolade". :lol:

Nek ti Tito da one bez fila. Dobio je 8X više srca i zagrljaja neg što je fila bilo.


Pa ja još rastem, meni trebaju srca i zagrljaji. :mrgreen:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ne bih da spamujem al' ovo je samo za Meda ( i štrudlu) shout shout shout
(može i čokolada:dance2:)

Tako treba... jest on mlađi al sam ja slađi. Ovo što je postavio je prevara... znaš on studira kod Mlađana... sve ti je jasno valjda.

Ovo je provjereno, višnje nisu prskane i masno tijesto ja pravio (slično onom ko za lijenu pitu). Zaslužila si.

strudle-sa-dzemom-od-sljiva.jpeg

 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
No me gusta ovo Rusovo, sumnjivo mi skroz...:fool: Pazi ti Marsovka za svaki slučaj. stink.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
No me gusta ovo Rusovo, sumnjivo mi skroz...:fool: Pazi ti Marsovka za svaki slučaj. stink.
Šta more sumljivo, ne studiram ja kod Mlađe-Krađe nego ti.

Ja kad sam studiro... to je bilo pošteno vrijeme, polago kod 7 sekretara SKOJ-a etiku.

Višnje, jabuke, mak... Šta ću prvo?:!:

Pa samo ti tako... ko Biridenovo magare... paš ostat da zijaš. Taj mali Tito... kaže u razvoju da je... ima sve da pojede ko ona japanska godzila.
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
:lol: :lol: :lol:
I položio kod svih 7!

Položio, nego šta. I još morao da idem Titovim stazama Revolucije... pentro se po nekim brdima oko Kumrovca, pljuvo u Sutlu... ko mali Joža. To nije ovaj mali u razvoju Tito... jedan drugi, al je bio slična budala.:lol: :lol: :lol: Bečki prevarant, Bagdadski lopov. Ovaj naš je sličniji Ostapu Benderu ili Arsenu Lupenu (ali u opancima)
 
Natrag
Top