Šta ste neobično i ludo uradili?

Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Pa evo primer, juce. Posvadjao sam se sa svima sa kojima sam imao neki kontakt tog dana. Sto je jaaaako neobicno za mene jer se ne svadjam nikad ni sa kim. I dalje ne verujem zbog cega i odakle mi sva ta energija da se svadjam sa ljudima koji nista lose nisu uradili a ni rekli. Za sve sam nalazio neki razlog za svadju.. to je jaako neobicno za mene.. :/
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Provalila sam sa bivsim momkom u sportsku dvoranu koja je bila u izgradnji tada.Bio je kraj novembra i toliko hladno,a ograde su bile visoke.Taman kada smo usli i sjeli na tribine,zapalili cigaru,vidimo da oko dvorane seta cuvar sa psom :???:

A ja se uzasno bojim pasa pa smo morali nekako brzo da se iskrademo i otrcimo nekih stotinjak metara do ograde i da je predjemo a da nas cuvar ne provali :D Bilo je kao u filmovima :D

Mrtva pijana maltretirala nekog momka na autobuskoj stanici,prisla da ga zagrlim i htjela sam ga i poljubiti.Pobjegao je glavom bey obzira.I naljutio se bas :beee:

U 7. osnovne sastavila lazni oglas koji glasi ovako:

-U nasoj skoli ce sada biti vanredni raspust od 3 sedmice zato sto domari nisu iscjepali drva.Molimo sve ucenike da na proslavu Sv. Save ponesu sto vise petardi i raketa radi ljepse praznicne atmosfere... :rofl::rofl::rofl:

Moja prijateljica je napisala oglas,a ja sam lazirala direktorov potpis. :dance2:
Nismo bile kaznjene jer smo to uradile na casu vjeronauke,a novi svestenik koji je tada bio u zamjeni je bio duhovit i stvarno dusa od covjeka.Ostatak razreda je zanijemio od smijeha xDDD
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Najludja stvar koju sam ikada uradio ...

Popeo sam se na vrh jednog spomenika i odozgo posipao punu korpu ruzinih latica po voljenoj osobi kada je dosla na sastanak. Njen komentar je bio "Ti si lud", mada sad mislim da je mozda bila i u pravu ... :thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
jednom sam isao na zurku kod nekog uslovno receno druga... posto je on i njegova bliska ekipa smaraca bila u fazonu da zezaju nekoga poceli su da gnjave drugara koji je dosao samnom. nakon sat vremena cimanja ovaj je popizdeo i krenuo kuci. ja sam se solidarisao sa njim i krenuo sam i ja. otisli smo na pice i sendvice... nakon sto je drugar otisao kuci,nesto mi nije dalo mira,pa sam se vratio do kuce ovog lika sto je pravio zurku i povadio mu sve osigurace iz sata za struju i pobegao...osigurace sam pobacao nekih 200m od njegove kuce... sada bi se drugacije postavio u startu,ali tada sam imao 16 godina.
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
134
Mi u razredu imamo obicaj da prskamo sapunom sa sprata na odmoru one koji prolaze dole :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Jednom davno kad sam bila mala igrala sam se sa ostalom djecurlijom iz naselja, dok su svi starci iz komsiluka zajedno pijuckali kaficu....igrali smo se sa balonima, napunimo ih sa vodom pa gadjamo jedni druge, i posto je meni zafalilo moji baloncica, skoknem kuci po rezervu...i trazim ih svukud nikako da ih nadjem, odem u spavacu kod moji roditelja, trazim tamo, i nadjem neke balone, brzo odmotam jedan, sijecam se ko da je juce bilo, sve nesto masno oko prstiju, i nista pirim, pirim ja onaj balon a on nikako da pukne....Ja sva odusavljena skocim na dvoriste pred kucom i pocnem se derat prema majci i ocu, na sav glas : " ej vidte ovaj balon nece nikako da pukne" i pocnem ja s njime u ruci da trcim, a mama pocela zamnom da trci i vice : "pusti to, nije to balon"...
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Jednom davno kad sam bila mala igrala sam se sa ostalom djecurlijom iz naselja, dok su svi starci iz komsiluka zajedno pijuckali kaficu....igrali smo se sa balonima, napunimo ih sa vodom pa gadjamo jedni druge, i posto je meni zafalilo moji baloncica, skoknem kuci po rezervu...i trazim ih svukud nikako da ih nadjem, odem u spavacu kod moji roditelja, trazim tamo, i nadjem neke balone, brzo odmotam jedan, sijecam se ko da je juce bilo, sve nesto masno oko prstiju, i nista pirim, pirim ja onaj balon a on nikako da pukne....Ja sva odusavljena skocim na dvoriste pred kucom i pocnem se derat prema majci i ocu, na sav glas : " ej vidte ovaj balon nece nikako da pukne" i pocnem ja s njime u ruci da trcim, a mama pocela zamnom da trci i vice : "pusti to, nije to balon"...


Evo, predlažem Prijavljenoj nekoliko lijepih ideja kako da iskoristi "balon". Ili više njih.yes3


 
Poslednja izmena od urednika:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ja sam se ozenio i podigao kredit! Ovo prvo je ludo,a ovo drugo i ludo i neobicno! :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Eric, zahvaljujem ti se od :heart:.
Ima tu sjajni ideja,:yea:em svasta mi jos palo na pamet...;)
 
Natrag
Top