Sta reci :D

Član
Učlanjen(a)
17.03.2013
Poruka
0
poz ljudi. pazite ovako. visok sam 192cm, imam 96 kg, crn. znaci ok izgledam, ali zesci imam problem da pridjem devojkama koje prvii put vidim. Vidim da me devojke gledaju, ali ja jednostavno nemam m... da pridjem, sve u svemu mislim da je moj problem prica sa nepoznatim devojkama, sto je jos gore, ja sam u drustvu bas pricljiv i veliki zajebant. Mene konkretno interesuje sta treba da kazem devojci u tom trenutku kad joj pridjem i sledecih par nekih recenica-pitanja.. Znaci ne interesuje me ono stisni joj ruku snazno movo ono.. Mene interesuje sta konkretno da kazem devojci, a da se to njoj svidi i da ja ne ispadnem slepac prilikom toga :D falaa
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
poz ljudi. pazite ovako. visok sam 192cm, imam 96 kg, crn. znaci ok izgledam, ali zesci imam problem da pridjem devojkama koje prvii put vidim. Vidim da me devojke gledaju, ali ja jednostavno nemam m... da pridjem, sve u svemu mislim da je moj problem prica sa nepoznatim devojkama, sto je jos gore, ja sam u drustvu bas pricljiv i veliki zajebant. Mene konkretno interesuje sta treba da kazem devojci u tom trenutku kad joj pridjem i sledecih par nekih recenica-pitanja.. Znaci ne interesuje me ono stisni joj ruku snazno movo ono.. Mene interesuje sta konkretno da kazem devojci, a da se to njoj svidi i da ja ne ispadnem slepac prilikom toga :D falaa

To ti je (možda) zato što odmah u svakoj gledaš potencijalnu svoju ženu, majku svoje dece,nekoga s kim ćeš da provedeš celi svoj preostali život, s kim će da ostariš itd., I ja bi se usro od straha kada bi pomislio ovako nešto o devojci kojoj bi hteo da priđem i nikada ni jednoj ne bih prišao. Istreniraj se kako god znaš i umeš da jednostavno budeš opušten. (moto ovog foruma je "samo opušteno") Ako stvari u samome početku postaviš tako da ćete se samo neobavezno družiti a i to samo možda, nećeš više imati nikakvih problema prići bilo kojoj i biti spontan, pa šta bude. A i zašto bi moralo da svaki pute bude nešto. I najvažnije: Nikada nećeš moći pred devojkom da se osramotiš toliko kao što će da te bude sramota ako jednog dana završiš kao devac u staračkom domu.
 
Natrag
Top