Šta radite dok čitate ovo?

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ako si već rešila, ajde kaži koji će ti biti novi nick? Koliko ti još fali zlatnika?
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pa moram malo da te zezam, hehehe. :evil: Eto to radim trenutno, da ne bude off. :D

A i kulerski si odreagovala na "pretnje", nisi se naljutila. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Razmišljam o tome kako ljudi ovoliko mogu biti izmanipulisani da demoliraju sobstveni grad zbog ideala nekih ljudi koji žele da budu vođe,a ni sami ne znaju gde će...Demoliranje grada,zdravstvenog i vozila gradskog prevoza....gađati policiju koja samo radi svoj posao,paliti automobil bez ikakvog razloga i krasti patike...Tužno...
Sa druge strane šetati gradom da bi dokazao svoje seksualno opredeljenje mi je smešno...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Razmišljam o tome kako ljudi ovoliko mogu biti izmanipulisani da demoliraju sobstveni grad zbog ideala nekih ljudi koji žele da budu vođe,a ni sami ne znaju gde će...Demoliranje grada,zdravstvenog i vozila gradskog prevoza....gađati policiju koja samo radi svoj posao,paliti automobil bez ikakvog razloga i krasti patike...Tužno...
Sa druge strane šetati gradom da bi dokazao svoje seksualno opredeljenje mi je smešno...
Pametno moje...ih...:):air_kiss:
Kako se ono opterecuje budalama...:)ja ti kazem kolac je majka:DI to neomascen:D
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Dosao sa posla, smestio se u fotelju... pijem kafu, pusim, razmenjujem pp sa prijateljicom... i smejem se budalama...
cigareta.gif
 
Natrag
Top