Šta radite dok čitate ovo?

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Bacam pevca u zrak i docekavam ga medju komšikine kriškice, a ona gleda kroz prozor - dok voz prolazi. Salim se, evo bas upravo gledam neke slike i zavuko sam ruku u gace ....i dozive katastrofu. Tokom zatvaranja šlica, penis uzne, i zaglavi mi se medju oni rajberi, znate ono metalno sa strane. Braco mili, kolko ovo boli. Ako samo malo povucem na dole da ga odglavim, strefi me bol od pete do tvrha sinusa. Ne znam sta da radim, razmisljam se da se obrezem, al kako cu posle takav da se muvam okolo. Moro bi flaster da nosim na Djozi. Sad sam ostavio to da stoji tako, pa kako bude. Mozda ce samo po sebi splasne i iskuzeljka se iz ove zamkice. Odavno ne nosim farmerke, obicno trenerke i tako to, al me zeznu ovo lepo vreme. Hteo sam jednu tu tetkicu da potpalim sa tesne pantalone, a kako stvari stoje, bojim se da ne zavrsim sa amputacijom kriticnog elementa.
- No na srecu setih se ovog mog foruma i da tu ima neki specijalista, da mi daju savet sad sta da radim. Znaci obavezno da se jave HyperSnap i jolemisa - potvrdjeni specijalisti za ovaj vid pojave i pozurite - voli vas i ljubi vas Smiljan sa Fidzija.
 
Natrag
Top