Šta radite dok čitate ovo?

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Trazim masku, pa odoh da popijem nesto s' nogu...
party.gif
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Sramota me rec' al' ae svi smo nasi:D
Malo drigam(podrigujem) opet sam se prejela.Ja cu u pakao smrtni je grijeh neumjerenost u jelu i picu... ccc:stupid:
I posle kazu da su me fino vaspitali i da sam bas onako religiozna a uvjek mi govorili:"Ljiljana pojedi sve iz tanjira necu u njemu nista da vidim,ako sta ostane bice ti ruzan momak."
Pazi kad ja i dan danas trpam u sebe,cistim tanjir hljebom,a moram priznati ljepotana jos nikad dobila nisam:stupid:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Zoveš se Ljiljana, rođena si u zemlji čiji je simbol ljiljan a hoćeš u Srbiju!!!

Žene...........

OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG:???:
Izvini odoh sad da ubijem svoje na spavanju sto mi dadose to ime a pola Srbije nosi to ime...
Andreeeeeeee mojne tisra:mrgreen:
P.S.Ja ne znam kako ti na svaciji post vadis stvari iz konteksta na svoju ruku da bi iznervirao covjeka...Svasta...
I jos ako mozes oprosti mi sto nisam Jelena ili Spasenija valjda bi ti bilo lakse..
U sta sprca tolike godine...:dntknw:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Као што један добар чова рече : „Republika Srpska zauvek, a BiH dokle mora!"
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ti baš ne razuimeš šalu a?

Razumijem ja salu e jbg ako je ja ne razumijem ne znam ko je razumije....ali ovi uzvicnici na kraju mi ne djeluju tako saljivo a i imamo smajlije...moras me uputiti da znam da se salis,jer stalno me nesto prozivas zbog toga sto sam iz Bosne...sad ispade jos da ti moje ime(koje je srpsko)smeta...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Motam joint i pitam se zasto BLACKandBLOND dozvoljava sebi da se nervira zbog komentara onih, koji joj nisu ni do kolena... :dntknw:
 
Natrag
Top