Sta odaje muskarca koji laze??????

Učlanjen(a)
27.10.2010
Poruka
19
Pojačan krvni pritisak naduvava nos i prouzrokuje žmarce u nervnim završecima u njegovom vrhu, što izaziva svrab, a zatim i češanje. Isti fenomen se javlja kad je osoba uznemirena ili ljuta.


Naučnici iz Fondacije za lečenje i istraživanje čula mirisa i ukusa u Čikagu otkrili su da se u procesu laganja oslobađaju hemikalije zvane kateholamini, koje dovode do oticanja tkiva u nosu. Taj otok nije vidljiv golim okom, ali je interesantno napomenuti da se pri laganju isto dešava i s penisom.

Prema tome, kad niste sigurni da li vas muškarac laže, skinite mu pantalone, savetuju Barbara i Alan Piz u knjizi „Zašto muškarci lažu, a žene plaču" koju je kod nas objavila kuća „Mono&Manjana".
Pizovi u knjizi daju i ovaj kratak spisak ostalih pokazatelja koji mogu da odaju muškarca koji pokušava da zaobiđe istinu.

- Trzaji mišića lica - mozak pokušava da spreči lice da oda bilo kakvu povratnu informaciju.
- Izostanak kontakta pogledom - njegove oči gledaju negde drugo, a ako se nalazite u zatvorenom prostoru, on gleda prema vratima.
- Prekrštene ruke ili noge - tipičan odbrambeni instinkt.
- Osmeh sa stisnutim usnama - posredi je isforsiran osmeh kojim se koriste pripadnici oba pola kad glume iskrenost.
- Sužene zenice.
- Brz govor - lažov želi da razgovor bude što pre gotov.
- Odmahivanje glavom za potvrdan odgovor i obrnuto.
- Skrivanje ruku - muškarcu je lakše da laže držeći ruke u džepovima.
- Pogrešno ili nerazgovetno izgovaranje reči - lažov misli da ne laže kada to čini.
- Preterana srdačnost - želi da vam se dopadne kako biste mu poverovali.:roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Muskarci.......sta mislite????????
 
Učlanjen(a)
27.10.2010
Poruka
19
hahahahaha.........naravno da smeju i zene da misle o ovome!!!!!!ja sam uvek na strani zena!!!!!!Htela sam da probudim muskarce......Napred zene....
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Prema tome, kad niste sigurni da li vas muškarac laže, skinite mu pantalone, savetuju Barbara i Alan Piz u knjizi „Zašto muškarci lažu, a žene plaču"

A kako te pametne američke književnice utvrde da li ih muškarci lažu, kada im skinu pantalone?:) I za ono češanje mi nije jasno. Iako nisam muško, eto da kažem, da glavu češem, jer mi sijedi kosa ( to je poznati fenomen ), nos me svrbi kad treba da se obradujem, često prekrstim ruke dok sjedim, tako volim, nekada i noge, da me manje boli kičma od sjeđenja. Eto, ispadoh lažov na pravdi Boga.:) Srećom, ne vjerujem površnim i plitkim amerikancima, i njihovim proučavanjima. Oni pišu sve i svašta, tako da se ne sekiram.:)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Slažem se u svemu sem u jednoj stavci. Ovoj:

"Prekrštene ruke ili noge - tipičan odbrambeni instinkt."

Meni je to uobičajeni stav. Svakodnevno sedim prekrštenih nogu, a krstim ruke povremeno kada s nekim pričam. Nije baš merilo ta stavka, moraš se složiti.

P.S. Kad lažem (a to je jedino kad moram), onda obično grickam brk.
 
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
61
Pojačan krvni pritisak naduvava nos i prouzrokuje žmarce u nervnim završecima u njegovom vrhu, što izaziva svrab, a zatim i češanje. Isti fenomen se javlja kad je osoba uznemirena ili ljuta.


Naučnici iz Fondacije za lečenje i istraživanje čula mirisa i ukusa u Čikagu otkrili su da se u procesu laganja oslobađaju hemikalije zvane kateholamini, koje dovode do oticanja tkiva u nosu. Taj otok nije vidljiv golim okom, ali je interesantno napomenuti da se pri laganju isto dešava i s penisom.

Prema tome, kad niste sigurni da li vas muškarac laže, skinite mu pantalone, savetuju Barbara i Alan Piz u knjizi „Zašto muškarci lažu, a žene plaču" koju je kod nas objavila kuća „Mono&Manjana".
Pizovi u knjizi daju i ovaj kratak spisak ostalih pokazatelja koji mogu da odaju muškarca koji pokušava da zaobiđe istinu.

- Trzaji mišića lica - mozak pokušava da spreči lice da oda bilo kakvu povratnu informaciju.
- Izostanak kontakta pogledom - njegove oči gledaju negde drugo, a ako se nalazite u zatvorenom prostoru, on gleda prema vratima.
- Prekrštene ruke ili noge - tipičan odbrambeni instinkt.
- Osmeh sa stisnutim usnama - posredi je isforsiran osmeh kojim se koriste pripadnici oba pola kad glume iskrenost.
- Sužene zenice.
- Brz govor - lažov želi da razgovor bude što pre gotov.
- Odmahivanje glavom za potvrdan odgovor i obrnuto.
- Skrivanje ruku - muškarcu je lakše da laže držeći ruke u džepovima.
- Pogrešno ili nerazgovetno izgovaranje reči - lažov misli da ne laže kada to čini.
- Preterana srdačnost - želi da vam se dopadne kako biste mu poverovali.:roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Muskarci.......sta mislite????????

evo bas sam cito sa mojih 4 ortaka ceo tvoj tekst i svi mi misllio da si upravu 100%
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Provereno..eto danas bas vidim direktor laze ko pas av..av..i bas ga briga sto svi znamo da laze :( cese se i kulira :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Svakodnevno sedim prekrštenih nogu

Takođe.

Muškarca koji je majstor u tome, teško da možete po ma čemu prepoznati (sem ako se ne zaboravi, pa "lane" kasnije kontra od onoga što je već rekao). Inače, ti trzaji mišića na licu pre mogu da se protumače kao neslaganje i izražavanje negodovanja nego kao laganje.

A i ovo za noge ... Mislim da to nije fakat.
 
Natrag
Top