Šta očekujete od fudbalske reprezentacije Srbije?

Šta očekujete od fudbalske reprezentacije Srbije sa Pižonom kao selektorom?

  • Da zablista

    Votes: 0 0,0%
  • Da se ipak plasira na EP

    Votes: 8 88,9%
  • Da razočara

    Votes: 1 11,1%

  • Total voters
    9
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
275
Šta očekujete od fudbalske reprezentacije Srbije sa Pižonom kao selektorom?

1. Da doživi preporod

2. Da se plasira na EP

3. Da totalno razočara
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ne sviđa mi se sve ovo što se događalo oko reprezentacije i smene Antića, mislim da je Karadžić veštački stvarao tenziju i na kraju uspeo da rasturi nešto što je na duže staze moglo lepo da funkcioniše. I pored toga, iako nemam neko lepo mišljenje o Pižonovim trenerskim sposobnostima, mislim da smo uz Italijane najbliži plasmanu na EP. Ne očekujem ni u kom slučaju neku lepu, još manje revolucionarno promenjenu igru na bolje, ali plasman svakako očekujem.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Svi mi dosta toga mozemo da ocekujemo, a igraci to mogu da nam predstave na terenu...videcemo kakva ce biti igra sada u ove dve utakmice pa cemo suditi...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Nista,pa sta bude bude,mozda je preambiciozno ocekivati plasman na EP.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ocekujem plasman na EP. Video sam pre neki dan sastav Italijana, i oni nisu ekipa koje se treba plasiti. Meni je neverovatno da predsednik FSS Karadzic, izjavljuje na predstavljaju Vladimira Petrovica, da od njega nije trazio plasman na EP, i da nece biti nista lose i ako se ne plasiramo.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ocekujem plasman na EP. Video sam pre neki dan sastav Italijana, i oni nisu ekipa koje se treba plasiti. Meni je neverovatno da predsednik FSS Karadzic, izjavljuje na predstavljaju Vladimira Petrovica, da od njega nije trazio plasman na EP, i da nece biti nista lose i ako se ne plasiramo.
Strašno, a vamo raskida ugovor sa Antićem jer nije prošao u drugu fazu na SP...i jer je remizirao sa Slovencima....ma bagra!
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
214
Italijani ce da budu prvi jer imaju vezu u fifa a nas ko *ebe...
Bio je Savo Milosevic upravu kada je rekao da su ljudi iz fife bagra i stoka
Sportal.rs
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Strašno, a vamo raskida ugovor sa Antićem jer nije prošao u drugu fazu na SP...i jer je remizirao sa Slovencima....ma bagra!

Antic je oteran jer nije bio poslusan u potpunosti,selektor radi po direktivi Karadzica,sto znaci da mora da slusa,ovaj prihvatio Pizon da mu Toma odredjuje ekipu,cim je Antic otiso,vraca se Stojkovic,kako to,da li je to Pizonova ideja? On brani u Partizanu,prema tome mora da bude i u reprezentaciji... Da se ne lazemo...
 
Natrag
Top