Šta nikada ne bi trebalo da čujete od prijateljice

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Šta nikada ne bi trebalo da čujete od prijateljice


Naravno da cenimo iskrenost, ali neke izjave bi ipak trebalo zaobići, ili ih bar drugačije formulisati...

cosmopolitan

thumbnail.php

1. Znaš, inače mislim da je tamni izrastak na kosi baš grozan, ali na tebi se ne primećuje.

2. Kada sam prvi put videla tvog dečka pomislila sam da je pomalo praznjikav, ali sada vidim da ste idealni jedno za drugo.

3. Da li imaš ideju koliko ličiš na svoju mamu? Moglo bi da se pomisli da ste sestre - da li ti je to neko već rekao?!

4. Upoznala sam jednog tipa, ali mislim da nam neće ići! Možda bi trebalo da ga pozoveš, potpuno ličite!

5. Kladim se da te šef baš ceni! Mislim, tako si vredna i požrtvovana. Ionako bih rekla da su im dosadni oni perfekcionisti koji sve urade za upola manje vremena nego ti.

6. Udaješ se? Pa, to je tako divna vest. Oduvek si mi i izgledala kao neko ko čezne da se skrasi.

7. Taj parfem ti je baš upečatljiv. Podseća me na jedan koji je koristila moja baka. Verovatno zbog toga ostavlja takav utisak na mene.

8. Oh, kosa ti izgleda apsolutno fantastično... danas.

9. Kakva super senka. Odlično ti stoji, ali ko ti je rekao da se žuto na očima vratilo u modu?

10. Priznajmo, tvoj frajer i nije baš klasični lepotan, ali ima tako divnu dušu.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
25
Ono sto JA nikad ne bih zelela da cujem od svoje prijateljice je recenica : "BILA SAM SA TVOJIM DECKOM I ZALJUBLJENI SMO DO USIJU, VI IONAKO NISTE JEDNO ZA DRUGO..."
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ovaj cosmpolitan treba zakonom zabraniti...Ove izjave su prozete onim odvratnim cinizmom i zlobom,koje vam PRIJATELJICA nikada ne bi ni pomislila,a kamoli rekla!!!

Imam naj prijateljicu vec 9 godina i ako nam se nesto ne svidja jedna kod druge mi to otvoreno kazemo i rijesimo u 2 recenice.Bez cinizma niti bilo cega slicnog.

A i zadnju recnicu ne bih nikada dozivjela kao uvrijedu.Svako ima svoj ukus i milion puta smo jedna drugoj otvoreno rekle da moj/njen momak nije njoj/meni privlacan.
 
Natrag
Top